Podzemní tajuplná základna v Novém Mexiku je údajně domovem mimozemského výzkumného zařízení

Již nějakou dobu probíhá zkoumání tajuplného místa v Novém Mexiku, kde se dějí prazvláštní události, které rozhodně nepocházejí z pozemského světa.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Obyvatelé Dulce v Novém Mexiku potvrdili, že Archuleta Mesa v Novém Mexiku zažila svůj podíl na bizarních událostech. Dulce, pohraniční město poblíž hranic mezi Coloradem a Novým Mexikem, je odlehlé, z velké části neobydlené. Podle několika zpráv je to domov přísně tajné základny Dulce, výzkumného a vojenského zařízení. Údajně je to nějaké společenství lidí a mimozemskými bytostmi z jiného světa.

Kdy to všechno začalo?

Pověsti o základně v Dulce začaly v roce 1979. Tehdy se zkoumaly tajné vládní programy na letecké základně Kirtland v Albuquerque v Novém Mexiku. Část výzkumu zahrnovala konstrukci a monitorování citlivých rádiových zařízení. Časem se začali zachycovat podivné rádiové přenosy. Komunikace pravděpodobně probíhala mezi vládními organizacemi a jinou stranou, o níž se ví, že nepochází z této planety. Signály vycházely ze zmíněného Archuleta Mesa.

Podivné události, které zachytil místní policista

Příběh získal na síle, když druhá zpráva potvrdila teorii, že v oblasti byli mimozemšťané. Místní policista Gabe Valdez vyšetřoval několik bizarních případů, zmrzačeného dobytka, poblíž tohoto okolí. Valdez poznamenal, že na místě činu často nacházel odhozené plynové masky a svítící tyčinky. Jednou dokonce spatřil mrtvé tělo, které vypadalo dost neobvykle. Podle Valdeze vypadalo tělo jako nějaký kříženec mezi člověkem, opicí a žábou. Pro odborníky na mimozemské tvory se tento případ stal pekelným oříškem.

iZdroj fotografie: Pixabay

Střetnutí s mimozemskými tvory

Brzy na to, přišel Phil Schneider s tvrzením, že pracoval v zařízení na Dulce Base. Jeho úkolem bylo sestoupit do děr a studovat složení horniny, aby mohl doporučit další postup. Od prvního dne měl k této práci podezření kvůli neobvyklé přítomnosti vojenského personálu. Jednalo se o zelené barety a jiné speciální jednotky. Při vrtání tunelu s dělníky nalezl jeskyni, ve které údajně stál sedm stop vysoký mimozemšťan. Typicky s našedlou barvou.

Schneider vytáhl pistoli a zastřelil mimozemšťana. Ten se bránil vlastní neznámou zbraní. Mezi dalšími mimozemšťany a vojenským personálem došlo k následné přestřelce. Během ní bylo zabito 67 dělníků, společně s vojenským personálem. Schneider byl jedním z pouhých tří lidí, kteří přežili. Tvrdil, že při útoku utrpěl zranění a ukázal také jizvy na hrudi, aby to dokázal. Jeho zranění vypadala neobvykle, stejně tak jako mimozemské zbraně, od kterých to koupil.

Odhalení mimozemských tajemství

Schneider začal hovořit o mimozemšťanech, UFO a vládních maskách. Spolu s dalšími čtyřmi muži založil publikaci s názvem The Alien Digest. Publikace se stala populární výhradně u paranormální komunity. V publikaci Schneider odhalil, že podzemní mimozemské základny existují po celém světě. Obrovské množství peněz z černého rozpočtu šlo na stavbu základen.

iZdroj fotografie: Pixabay

Události, které zanechaly psychické šrámy

Několik let po publikaci došlo i na Schneidera. Jeho tělo bylo nalezeno 17. ledna 1996, tři roky po smrti jeho obchodního partnera. Lékaři konstatovali smrt jako mrtvici. Kupodivu bylo rozhodnutí později změněno na sebevraždu. Vyšetřovatelé tvrdili, že si Schneider omotal gumovou hadici třikrát kolem krku a uvázal ji na uzel.

Záhada, která ještě není uzavřena

Čas plynul a Schneiderovi bizarní příběhy potvrdil Thomas Costello, který tajnou základnu navštívil. Dodal, že na základně prováděli lidé i mimozemšťané strašlivé experimenty a údajně byla jeskyně po staletí obsazena reptoidními tvory. Costellova tvrzení samozřejmě vyvolala mediální bouři a výzkumníci nadále hledají známky důkazů na tomto fascinujícím místě.

Myslíte si, že je základna opravdu skutečná?

Zdroj: Anomalien
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články