První mimozemšťan: Boris tvrdí, že se narodil na Marsu

První mimozemšťan. Boris tvrdí, že se narodil na Marsu a prozradil, jak to tam vypadá. Z výpovědí tohoto chlapce mrazí. Údajně má Zemi varovat před jaderným konfliktem.

Boris i Zdroj fotografie: Depositephotos
                   

Boris Kiprijanovič je mladý ruský chlapec, u kterého získává výraz „Ty musíš být z Marsu,“ naprosto nový význam. Chlapec se narodil 11. ledna 1996 a už krátce po svém narození bylo všem v okolí jasné, že se nejedná jen tak o jakéhokoliv chlapce. Boris totiž podle vlastních slov skutečně pochází z Marsu a na Zem se reinkarnoval, aby naší planetu zachránil před tragédií, která potkala jeho domovskou planetu.

Boris: Nezvykle nadané dítě

Boris vždycky patřil mezi výjimečně nadané děti. Mluvit se naučil už v několika měsících, zatímco jeho vrstevníkům se začal jazyk rozvazovat až kolem dvou let věku. V té době však už Boris uměl číst, psát i počítat. Něco takového je u tak malého dítěte v podstatě nevídané, ale tím to ani zdaleka nekončí. Chlapec má už ve školce neuvěřitelné znalosti o vesmíru a v debatách na toto téma se vyrovná všem dospělým.

Jeho vesmírné znalosti však nezahrnují pouze všeobecně známou pravdu, ale také méně známé podrobnosti. Kromě toho má velmi podrobné informace o Marsu, které se vymykají všemu, co o rudé planetě všeobecně víme. Není divu, dle vlastních slov právě z Marsu pochází.

Boris
iZdroj fotografie: Luke Hancock / Creative Commons / CC BY-SA
Boris údajně pochází z Marsu a má o tamní civilizaci překvapivé informace.

Přijímá informace z jiné planety

Borisova matka popisuje, jakým způsobem její syn k nezvykle podrobným informacím přichází. Usadí se do pozice lotosu, zavře oči a začne chrlit překvapivě podrobné informace o životě na Marsu. Údajně planetu neustále obývají pozůstatky tamní dávné civilizace. Všichni však žijí v podzemí, protože atmosféru na povrchu zničil masivní jaderný konflikt. Marťané prý dýchají oxid uhličitý a od pětatřiceti let věku přestávají stárnout. Boris má mít na Zemi důležitý úkol. Údajně má lidstvo varovat a zabránit podobné jaderné katastrofě, která kdysi vyhubila dávnou civilizaci na Marsu.

Existence mrtvé humanoidní civilizace na Marsu, která byla zničena masivním jaderným výbuchem, je vysvětlena fyziky

Pravda nebo touha po pozornosti?

Tím však Borisovy úchvatné teorie nekončí. Podle jeho slov se má někde u egyptské sfingy nacházet tajné spojení s jeho domovskou planetou, které navždy změní život na Zemi. Lékařům ani vědcům se zatím nepovedla jeho tvrzení potvrdit ani vyvrátit. Někteří ho mohou považovat za mimozemského proroka. Jiní jeho tvrzení vnímají jako zoufalou touhu po mediální pozornosti. Vážně může být Boris převtělený mimozemšťan nebo je jen vychytralým geniálním dítětem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Veronika Helmová

Zobrazit další články