250 milionů let starý mikročip má obsahovat mimozemská data. Jedná se pravděpodobně o největší objev za celou naši éru

Vědcům se podařil další neuvěřitelný objev. Podle učenců toto odhalení znamená začátek zcela nové historie, o které mnoho teoretiků starověkých mimozemšťanů mluví už léta.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Nedávno se věda věnovala neuvěřitelným zprávám Rusa známého jako pan Kasatkin, vysoce kvalifikovaného inženýra. Ten totiž objevil otisky kol kočárového vozu hluboko v uhelném dole v Rostově. Podobně prastaré nálezy bývají veřejnosti často zamlčovány. Šachta obsahující tyto nevysvětlitelné artefakty je zaplavena a rychle uzamčena před zvědavýma očima.

Země, která je bohatá neobvyklými artefakty

Někteří vidí hodnotné věci nebo tak zvané „nemožné artefakty“ jako nezbytný úkol pro utajení jejich drahocenných informací. Výhradně v Rusku se ale objevuje více nemožných artefaktů než na kterémkoli jiném místě na Zemi. Např. níže uvedený objekt není o nic méně fascinující nebo kontroverzní.

Čip neznámého původu

Jedná se o kámen, který byl náhodně objeven místním rybářem ve městě v Krasnodarském kraji. Pochopitelně zmaten tímto neuvěřitelným nálezem, neprodleně informoval místní univerzitní profesory o svém zajímavém objevu. Po darování kamene těmto zmíněným profesionálům bylo zjištěno, že tento podivný nález v sobě uchovává mikročip neznámého původu. Překvapivě bylo také zjištěno, že obsahuje stále zpracovávaná data, která dosud nebyla dešifrována.

Vyšetřování a úsilí o odhalení

Poté, co se zjistilo, že možná obsahuje binární data, se spustila spoušť otázek. Většinou se jednalo o diskuze týkající se tehdejší vyspělé civilizace zde na Zemi a doby starověké kultury. Samotný čip by měl být údajně starý až 250 milionů let. Tým po mnoha zjištěních začal o matoucím artefaktu diskutovat s dalšími profesionály v podobných oborech. Jak se dalo očekávat, netrvalo dlouho a vyšetřování pohltilo úsilí o odhalení.

iZdroj fotografie: Unsplash

Spory o legitimnost výzkumu

Několik kompetentních osobností vystoupilo, aby odsoudilo, že takový výzkum je zveřejňován nebo dokonce vášnivě prováděn. Dle veřejnosti se jedná o pouhou fosilii, která byla následně veřejně vypuštěna. Alespoň takhle byl tedy výzkum katalogizován. Avšak široká škála odborníků má jiný názor. Jde tedy o zjevné odmítání reality.

Informace, které se prozatím nedají ověřit

Tento fragment s mikročipem obsahuje informace, které se prozatím nedají extrahovat ani dešifrovat. Kvůli tomu se šíří různé fámy, avšak většina komunit přichází s tvrzením, že se zjevně jedná o starověké a možná mimozemské informace. Lidé tedy čekají na fakta, která přepíší historické knihy. Existují ale obavy, že výzkum se rozpadne, jak je to v dnešní moderní době běžné. Nevysvětlitelné relikvie a artefakty nadpozemské povahy se totiž často beze stop ztrácejí.

Z jaké doby dle Vás mikročip pochází?

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články