Policisté popisují nejpodivnější případy, které nebyly nikdy oficiálně vyřešeny. Člověk nad nimi kroutí hlavou

Televizní seriály a filmy nám ukazují, jak neúnavní detektivové nakonec rozlousknou své případy. V reálném životě to není vždycky pravda.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Mnoho policejních případů zůstává nevyřešených, některé navíc bývají ještě plné záhad či nevysvětlitelných detailů, kvůli kterým vyvstávají jen další otázky. Několik skutečných detektivů se podělilo o své nejpodivnější příběhy. Ty se týkají případů, jež nikdy nebyly oficiálně vyřešeny. A u některých sice bylo „spravedlnosti učiněno zadost“, přesto v nich zůstaly i otevřené konce.

To ráno nechal doma brýle

Manželský pár měl čerstvě po svatbě a všechno vypadalo nádherně. Oba se ubírali ke splnění „amerického snu“ – domu s plotem, třem autům, dětem a kariéře. Jednoho dne vstali a pustili se do své denní rutiny. Nedělo se nic zvláštního, až na to, že muž nechal doma svoje brýle. Žena věděla, že je k práci opravdu potřebuje. Volala mu, ale nezvedal telefon. Proto se rozhodla mu brýle přivézt, protože nepracoval daleko od domova.

iZdroj fotografie: Pixabay

Vzala tedy auto a rozjela se za manželem do práce. Cestou si ale všimla vozidla odstaveného na polní silnici a ihned poznala, že patří jejímu muži. Zastavila a rozhlížela se, jestli uvidí svého chotě. Byl tam, stál kousek od silnice. Zavolala na něj. Otočil se k ní, škrtl sirkou a okamžitě celý vzplál. Jediným pozůstatkem je fotka těla ve fetální pozici, kompletně spáleného. Nikdy nikdo nezjistil, proč to udělal.

Matka uvařila večeři ze záhrobí

Policista šel po ulici v Hongkongu, když obdržel stížnost na zápach z nedaleké budovy. Došel na místo, setkal se s osobou, která věc hlásila, a zjistil, odkud zápach pochází. Když zazvonil, otevřela malá dívenka. Jakmile vešel do bytu, bylo jasné, že zde někdo zemřel. Dívce bylo asi 6 let. V bytě žila jen ona a její matka, jednalo se o čínské imigranty. Policista vešel do bytu a všiml si čerstvě uvařeného jídla.

iZdroj fotografie: Pixabay

Zápach se linul z vedlejšího pokoje, kde nalezl ženské tělo. Policistu zmátl čerstvý oběd, protože dívenka nebyla dost velká na to, aby dosáhla na sporák. Taky ho zaskočilo, že by malá dívka uměla vařit, protože čínské recepty jsou poměrně složité. Když se jí zeptal, kdo vařil, odvětila, že její matka. Později zjistil, že matka dívky zemřela týden předtím na mozkovou mrtvici. Buď si dívka nějak pomohla k vaření a lhala, nebo matka uvařila ze záhrobí.

Zdroj: Ranker

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články