Zdravotní sestra před smrtí prozradila, že mluvila s mimozemšťanem. Země prý byla mimozemským vězením před více než 30 000 lety

Mnoho ze záhad týkajících se mimozemšťanů a UFO, které se objevily v posledních desetiletích, bylo zaměřeno na podivuhodnou událost pádu kosmické lodě v Roswellu.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

V prosinci 2020 byl odvysílán třídílný dokument založený na deníku vojenského důstojníka Jesse Marcela Sr. Jednalo se o muže, který vedl vyšetřování bizarního incidentu v Roswellu z roku 1947. Marcel ve svých poznámkách zejména uvedl, že úlomky nalezené v Novém Mexiku rozhodně nebyly vyrobeny lidskou rukou. Také podotknul, že jimi nepronikl žádný vrták a ty nejsilnější se při pokusu o vyvrtání alespoň malého otvoru zlomily na malé fragmenty. Po uvedení tohoto filmu se zájem o téma Roswell opět zvýšil, obzvlášť pro badatele.

Příběh ženy, která se setkala s mimozemšťanem

Badatelé přišli na jiný úhel příběhu. Řeč je o ženě jménem Matilda O’Donnell McElroy v hodnosti vrchní seržantky lékařského oddělení letectva ženského armádního sboru. V roce 2007 kontaktovala 83letá Matilda ufologa Lawrence Spencera a řekla mu příběh, který si s sebou do hrobu vzít nechtěla. „Mnoho lidí bylo zabito, aby se zabránilo prozrazení znalostí, které jsem až dosud pomáhala utajit před společností. Jen malá hrstka lidí na Zemi viděla a slyšela to, co jsem musela šedesát let tajit.“

Místo havárie neidentifikovaného objektu

Žena se ujistila, že svůj příběh sdílí před tím, než zemře na eutanazii. Podle ní byla v červenci 1947 řidičkou auta, které vezlo jistého vojenského důstojníka Cavitta. Účelem cesty bylo dorazit na místo havárie neidentifikovaného objektu. Matilda tam byla speciálně poslána jako vyškolená a zkušená vojenská sestra.

Mimozemšťan nejevil známky agrese

Když Matilda a důstojník dorazili do pouště Nového Mexika na místo havárie, žena tam spatřila vrak podivné lodi a těla dvou mimozemšťanů. Jeden byl mrtvý a druhý naživu. Dokonce i při vědomí. Když se Matilda pokusila promluvit s živým mimozemšťanem, najednou od něj začala přijímat určité znaky. Vyložila si to jako pokus o telepatickou komunikaci.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pouto mezi člověkem a mimozemšťanem

Když o tom Matilda řekla důstojníkovi Cavittovi, rozhodl se v tomto experimentu pokračovat. Následně jí přidělil tvora na starost, aby ho sledovala a komunikovala s ním. Účelem bylo sestavit kompletní popis všeho, co jí řekl nebo ukázal. Kvůli tomu byla žena dokonce povýšena a její plat se rapidně navýšil. Matilda tedy trávila s mimozemšťanem nějaký čas a postupem času ho naučila anglické komunikaci. 

Jak to s mimozemšťanem dopadlo?

Mimozemšťanka – pohlaví se sice nepodařilo určit, ale vzhledem připomínala ženu – řekla časem Matildě, že jejich mise na Zemi byla expediční povahy. Zmínila, že byla důstojnicí, pilotkou a inženýrkou. Řekla, že jejich základna se nazývá Expeditionary Force a nachází se v pásu asteroidů. Dokonce podotkla, že Zemi už kdysi navštívila, před 30 000 lety šlo totiž o cosi jako vězení. Bylo to však velice dávno před lidskou existencí. Mimozemšťanka nakonec trávila s Matildou spoustu času, ale nakonec zemřela. Okolnosti smrti žena neuvedla, ale zmínila, že smrt „Airl“ ji velice zasáhla.

Co si myslíte, že se s mimozemšťanem skutečně stalo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Zobrazit další články