Zdravotní sestra před smrtí prozradila, že mluvila s mimozemšťanem. Země prý byla mimozemským vězením před více než 30 000 lety

Mnoho ze záhad týkajících se mimozemšťanů a UFO, které se objevily v posledních desetiletích, bylo zaměřeno na podivuhodnou událost pádu kosmické lodě v Roswellu.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

V prosinci 2020 byl odvysílán třídílný dokument založený na deníku vojenského důstojníka Jesse Marcela Sr. Jednalo se o muže, který vedl vyšetřování bizarního incidentu v Roswellu z roku 1947. Marcel ve svých poznámkách zejména uvedl, že úlomky nalezené v Novém Mexiku rozhodně nebyly vyrobeny lidskou rukou. Také podotknul, že jimi nepronikl žádný vrták a ty nejsilnější se při pokusu o vyvrtání alespoň malého otvoru zlomily na malé fragmenty. Po uvedení tohoto filmu se zájem o téma Roswell opět zvýšil, obzvlášť pro badatele.

Příběh ženy, která se setkala s mimozemšťanem

Badatelé přišli na jiný úhel příběhu. Řeč je o ženě jménem Matilda O’Donnell McElroy v hodnosti vrchní seržantky lékařského oddělení letectva ženského armádního sboru. V roce 2007 kontaktovala 83letá Matilda ufologa Lawrence Spencera a řekla mu příběh, který si s sebou do hrobu vzít nechtěla. „Mnoho lidí bylo zabito, aby se zabránilo prozrazení znalostí, které jsem až dosud pomáhala utajit před společností. Jen malá hrstka lidí na Zemi viděla a slyšela to, co jsem musela šedesát let tajit.“

Místo havárie neidentifikovaného objektu

Žena se ujistila, že svůj příběh sdílí před tím, než zemře na eutanazii. Podle ní byla v červenci 1947 řidičkou auta, které vezlo jistého vojenského důstojníka Cavitta. Účelem cesty bylo dorazit na místo havárie neidentifikovaného objektu. Matilda tam byla speciálně poslána jako vyškolená a zkušená vojenská sestra.

Mimozemšťan nejevil známky agrese

Když Matilda a důstojník dorazili do pouště Nového Mexika na místo havárie, žena tam spatřila vrak podivné lodi a těla dvou mimozemšťanů. Jeden byl mrtvý a druhý naživu. Dokonce i při vědomí. Když se Matilda pokusila promluvit s živým mimozemšťanem, najednou od něj začala přijímat určité znaky. Vyložila si to jako pokus o telepatickou komunikaci.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pouto mezi člověkem a mimozemšťanem

Když o tom Matilda řekla důstojníkovi Cavittovi, rozhodl se v tomto experimentu pokračovat. Následně jí přidělil tvora na starost, aby ho sledovala a komunikovala s ním. Účelem bylo sestavit kompletní popis všeho, co jí řekl nebo ukázal. Kvůli tomu byla žena dokonce povýšena a její plat se rapidně navýšil. Matilda tedy trávila s mimozemšťanem nějaký čas a postupem času ho naučila anglické komunikaci. 

Jak to s mimozemšťanem dopadlo?

Mimozemšťanka – pohlaví se sice nepodařilo určit, ale vzhledem připomínala ženu – řekla časem Matildě, že jejich mise na Zemi byla expediční povahy. Zmínila, že byla důstojnicí, pilotkou a inženýrkou. Řekla, že jejich základna se nazývá Expeditionary Force a nachází se v pásu asteroidů. Dokonce podotkla, že Zemi už kdysi navštívila, před 30 000 lety šlo totiž o cosi jako vězení. Bylo to však velice dávno před lidskou existencí. Mimozemšťanka nakonec trávila s Matildou spoustu času, ale nakonec zemřela. Okolnosti smrti žena neuvedla, ale zmínila, že smrt „Airl“ ji velice zasáhla.

Co si myslíte, že se s mimozemšťanem skutečně stalo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kopřivu dvoudomou znali už staří Egypťané. Její pozitivní účinky na artritidu potvrdila i věda
Události247.cz
Události247.cz
,,Hrozba jaderného konfliktu nepominula. Naopak se zvýšila,“ říká exprezident Ruska Medveděv
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: účinný protivzdušný komplet Alvis Stormer nečekaně prohrál se sebevražedným dronem, měl mj. nejrychlejší MANPADS světa
adbz.cz
adbz.cz
Scvrklý svetr už nemusí letět do koše. Zachránit se dá mrazem nebo pomocí alobalu