Oblíbený obchodní řetězec rozjel obří slevy. Slevy až 60 %, díky jedinému nákupu ušetříte tisíce korun

To, co nikdo nečekal, se stalo skutečností. Oblíbený obchodní řetězec se rozhodl vyhovět určité skupině lidí, možná do ní patříte i vy.

i Zdroj fotografie: Policie ČR
                   

Lidl představuje novou akci, která je určena hlavně seniorům. Týden pro seniory přináší desetiprocentní slevu na vybrané produkty pro všechny lidi ve věku nad 65 let. Sleva platí na nebalené pečivo, čerstvé ovoce, zeleninu a vejce, což jsou zboží, které senioři často nakupují. Tato akce je kumulovatelná s běžnými slevami, takže může být uplatněna i na již zlevněné produkty. 

Už to začalo

Senioři mohli tuto slevu využít od 9. října do 15. října a mohou ji využívat opakovaně v jakémkoli obchodě Lidl v Česku. Stačí si o slevu požádat u pokladny a prokázat svůj věk občanským průkazem nebo jiným dokladem s fotografií. Tuto novou akci, kterou Lidl poprvé pořádá, zatím konkurenční řetězce nepředstavily. Jednou z podobných iniciativ byl vyhrazený nákupní čas pro seniory během pandemie covid-19 na základě vládního nařízení, kdy mladší lidé nesměli nakupovat během určených hodin. 

iZdroj fotografie: Policie ČR

Výhoda jen pro důchodce

Lidl reaguje i na kritiku ze strany seniorů, kteří nemají mobilní aplikaci Lidl Plus, která nyní nabízí některé exkluzivní slevy. Vzhledem k tomu, že mobilní aplikace používá 81 % obyvatel, Lidl se snaží věnovat pozornost i těm, kteří používají tradiční tlačítkové telefony, což se týká 19 % populace. Podíl tlačítkových telefonů stoupá s věkem, a proto Lidl reaguje na potřeby seniorů ve věku nad 65 let. Vzhledem k tomu, že má LIDL tématické týdny téměř pořád, je dost pravděpodobné, že se ty pro seniory budou opakovat. Zároveň, pokud se zmíněná 10 % sleva promítne i na produkty, které jsou už zlevněné, například 50% slevou, senioři je tak mohou pořídit s celkovou slevou 60 %.

Zdroj: Penize
Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Redaktorem jsem již 6. rokem. Specializuji se na optické a vizuální testy, hádanky a rébusy, ale i zpravodajství a informace o nových technologiích, přičemž zábavnou formou podporuji vědeckou gramotnost čtenářů.

Zobrazit další články