Známe tajemství vaší osobnosti: Zapamatujte si, čeho jste si na obrázku všimli jako první a my vám povíme, jakým člověkem ve skutečnosti jste

Pokud se o sobě rádi dozvídáte nové věci a chtěli byste vědět, jaká jste osobnost, zkuste si obrázkový test. Ten prozradí, zdali máte své emoce pod kontrolou, nebo nikoli.

i Zdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě
                   

Napadlo vás někdy přemýšlet nad tím, jaký jste ve skutečnosti člověk? Zdali se můžete interpretovat jako hodná, dobrosrdečná osoba? Spousta lidí si o sobě myslí jen to dobré, ale realita je často zcela odlišná. Proto tým vědců navrhl inovativní psychologický test, jak proniknout do duše člověka a odhalit jeho skutečnou osobnost. Aplikovat jej můžete i na svou rodinu a přátele, alespoň zjistíte, zdali se pohybujete v příjemném prostředí, či nikoli.

Obrázek odkryje vaši osobnost

Test, který odhalí vaši osobnost, představuje jednoduchý obrázek. Na ten je potřeba se podívat a říct, jakou siluetu vidíte jako první. Ta poté odráží to, co jste ve skutečnosti za člověka – milý, starostlivý, dobrosrdečný, laskavý, anebo přesný opak.

Přestože by každý byl raději za první variantu, snažte se nepodvádět. Pokud chcete zjistit pravdu, nikdy nemůžete lhát. Jen upřímné odpovědi vám mohou ukázat relevantní výsledek. Nechte se vést svou intuicí. Dejte si chvíli na čas, nespěchejte. Nadechněte se a podívejte se na obrázek. Co znázorňuje první tvar, který vidíte?

iZdroj fotografie: Ondřej Štěpánek, pro Vědaživě

Interpretace vašich výsledků

Pokud jste při pohledu na obrázek jako první zaznamenali siluetu roztomilé kočičky, pak o sobě můžete říct, že jste svobodomyslný člověk s velkorysým srdcem. Jste velice přátelští, rádi poznáváte nové lidi a navazujete s nimi vztah. Máte také silnou schopnost empatie, dokážete se dobře vcítit do druhých lidí, naslouchat jim a pomoci. Své emoce máte pod kontrolou, stejně tak se ale nebojíte dát je svým milovaným najevo. Máte otevřenou mysl a lidé se vedle vás cítí příjemně.

Víme, jaký je váš skutečný mentální věk: Stačí si vybrat několik barev a výsledek budete vědět do 5 sekund

V opačném případě, pokud vás zaujal obrázek elegantního muže v brýlích, skrýváte své skutečné úmysly. Ale nemusíte se bát, nemusí to hned znamenat, že někoho klamete nebo úmyslně lžete. Spíše máte rádi věci pod kontrolou, hlídáte si, co komu řeknete nebo jak zareagujete. Možná jen máte strach se projevit, bojíte se odmítnutí a odsouzení ze strany druhých lidí, proto skrýváte své skutečné pocity a svou osobnost nedáváte na odiv naplno. Raději zůstáváte diskrétní.

Jak dopadly vaše výsledky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Zobrazit další články