Dobrou chuť aneb Tajemství uvnitř trojobalu. Žena dostala místo smaženého řízku obalený ručník

Silně znechucená zákaznice jedné filipínské restaurace se podělila o fotografiii, která zachycuje místo kuřecího řízku obalený a usmažený ručník.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Byla to docela normální objednávka v bistru s donáškou. Tedy až do chvíle, kdy žena našla místo kuřecího řízku obalený modrý ručník. Jídlo z rychlého občerstvení byla připravena servírovat svému malému synovi, když se jej však pokusila nakrájet, zjistila, že je příliš tvrdý. Důvod této nezvyklé tuhosti se záhy ukázal, nešlo totiž vůbec o kus masa.

Tajemství uvnitř trojobalu

Matčin rozzuřený komentář se spolu se snímkem jídla objevil okamžitě na jejím Facebooku. Když jídlo rozebrala rukama, našla pod vrstvou trojobalu připečený ručník. Bylo to skutečně znepokojující zjištění. Ostatně jak by se tohle dalo vůbec usmažit? Incident se stal v restauraci na Filipínách a společnost, které podnik patří, okamžitě po tomto incidentu na tři dny zavřela svou provozovnu.

iZdroj fotografie: Facebook / Alique Perez

Matka uvedla, že si na internetu četla o podivných nálezech v jídle, ale vždycky si myslela, že jsou tyto příběhy spíš vymyšlené. Teď ví, že se takové věci mohou opravdu stát, což je nechutné, alarmující a zahanbující. Příspěvek na Facebooku se okamžitě stal virálním a od 2. června ho sdílelo víc jak 87 tisíc lidí. Někteří z uživatelů dokonce využili příležitosti a vytvořili na základě situace několik vtípků a satirických kousků.

Nijak nový postup

Jeden z vtipálků například uvedl, že je to balení určené pro případy, kdy „si chcete sníst večeři, ale nejdřív se potřebujete vykoupat.“ Další uvedl, že od této chvíle už nemá rád smažená kuřata. Jeden dokonce poznamenal, že takto upravený ručník vypadá poměrně lahodně. Ať už byl motiv stojící za provedením této věci jakýkoli, nejedná se o nový postup. Například usmažení kuchyňské utěrky se používalo či ještě používá jako pomsta na vojně v případě konfliktů mezi vojáky.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Takový řízek by jistě uvítala více…

Pokud se podíváme na situaci jako na vtip – jakkoli hloupý v tomto kontextu – je legendárním příkladem kniha Slovácko sa súdí od Zdeňka Galušky, sbírka humorných povídek z moravského Slovácka. V povídce Pouťové tajemství v jitrnici se naštvaný zákazník na pouti vrátí k prodejci pečených jitrnic s tím, že v jitrnici byl kus hadru. Prodejce pokrčí rameny a odvětí: „A co tam chceš mít za korunu, ty hlupáku? Hedvábný šátek?“

Zdroj: Dailymail

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články