Ufolog tvrdí, že se po naší planetě pohybují kříženci lidí a mimozemšťanů

Expert na mimozemšťany tvrdí, že momentálně ovlivňují lidský reprodukční systém. Jejich cílem je totiž vytvořit armádu hybridů, kteří budou vypadat přesně jako lidé.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Podle Colina Saunderse mají mít s touto armádou v plánu převzít kontrolu nad celou planetou. Tito hybridi mají už operovat mezi populací, takže se může jeho slovy jednat o „manželky, manžele nebo tchyně“. Lidé jsou v tomto obrázku příčinou rostoucí destrukce Země. Proto ji chtějí mimozemšťané ovládnout, aby planetu zachránili před jasně nevyhnutelnou zkázou. Vypadají jako my, takže Colin věří, že není způsob, jak je jasně identifikovat.

Křížení dvou druhů po dlouhou dobu

Napsal dokonce knihu o své osobní zkušenosti s „plavidly ve tvaru trojúhelníku“. Údajně mluvil se stovkami lidí, kteří uvedli, že byli v rámci této mise uneseni na palubu mimozemských lodí. „Pokud bych měl spekulovat, pak to vypadá, že tito mimozemšťané mají hotový program na unášení lidí,“ říká. „Lidé jsou unášeni na palubu lodí, což se děje uprostřed noci. Pak se ocitnou na stole, kde jim pomocí sondy odeberou sperma nebo vajíčka.“

iZdroj fotografie: Pixabay

„Slyšel jsem tyhle příběhy od nespočtu unesených, kteří mezi sebou navzájem nemají žádné spojení. A stejně jsou jejich zážitky podobné, včetně mnoha detailů.“ Colin uvádí, že hybridi lidí a mimozemšťanů už jsou na planetě a dále se kříží s lidmi. Roste tak populace mezistupně, aby tato nová forma života mohla nakonec Zemi úplně ovládnout. Colin ale věří nejen v to, že se Země stává – případně už je – vlastně domovem mimozemšťanů.

Neviditelná armáda a postoj skeptiků

Podle lovce UFO Roberta Pulmeho, který tyto jevy zkoumal posledních 20 let, už mimozemšťané koexistují na Zemi s lidmi. Jsou stejní jako běžní obyvatelé, mají práci, rodiny i koníčky. Únos UFO je obecně brán jako „subjektivně skutečná zkušenost“ člověka, který byl tajně unesen mimozemšťany. Jedná se o blízké setkání čtvrtého druhu. Lidé byli údajně podrobeni fyzickým i psychologickým experimentům a pak vráceni zpět.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Většina badatelů a odborníků na problematiku duševního zdraví si tyto zkušenosti vysvětluje faktory typu syndromu falešné paměti (sugestibilita). Dále se může podle nich jednat o spánkovou paralýzu, podvody a psychopatologii. Skeptik Robert Shaeffer vidí podobnost mezi tím, co lidé takto údajně unesení skutečně líčí, a obvyklými filmovými podobami těchto událostí. Populární obraz tak může ovlivňovat formování těchto příběhů, jak jsou podávány.

Model průběhu únosu

Klasický průběh popisované zkušenosti se shoduje v mnoha ohledech. Náplní jsou především vynucené lékařské prohlídky a pokusy zaměřené na reprodukční soustavu uneseného subjektu. Někdy se objevují svědectví o varování před ekologickou katastrofou i rizikem jaderných zbraní. Vypadá to také, že příběh o únosu je odlišný podle kultury jedince. Stejně tak se forma podání liší podle radikálních politických apokalyptických scénářů.

Tento fenomén se vyskytuje prakticky po celém světě, nejčastěji však svědectví zaznívají z anglicky mluvících zemí, hlavně USA. První případ tohoto typu nastal v roce 1961 a šlo o únos Betty a Barneyho Hillových. Ti ohlásili pozorování UFO, později se podle výpovědí v hypnotickém stavu stali obětí únosu. Událost značně přispěla k popularizaci celé ufologie, přirozeně se jí inspirovala také populární kultura, tedy knihy a filmy.

Co nejpodivnějšího jste na nebi viděli?

Zdroj: AnomAlien
Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články