Kyborg a cestovatel časem z roku 2050 přišel, aby varoval lidstvo před apokalypsou. Budoucnost prý vypadá jako ve filmu Matrix

Kyborg přišel s odvážnými názory, jež pobouřily širokou komunitu lidí. Veřejně tvrdil, že lidstvo žije v pouhopouhé simulaci a musí být připraveno na nadcházející katastrofu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Muž jménem Orrin Campbel, který o sobě tvrdí, že je kyborg z budoucnosti, řekl svým sledujícím na sociálních sítích dost podivné a znepokojující informace. „Realita připomíná Matrix – existence, ve které lidé v současnosti žijí, je tomu filmu velmi podobná. Všechno je to simulace.“ Pokud netušíte, o co jde, je nutné se vrátit zpět do roku 2020, kdy se chlapík jménem Orrin dal do hovoru s americkým moderátorem talkshow, doktorem Philem.

Veřejné šíření pobuřujících hypotéz

Poté, co vysvětlil doktoru Philovi, že byl poslán z budoucnosti, aby varoval lidi před apokalypsou, byl Orrin široce zesměšňován. To ho však neodradilo a pokračoval v šíření svých názorů na YouTube, Facebooku a ostatních sociálních sítích. Během svého vystoupení na YouTube kanálu, který se o tento názor zajímal, pokládal moderátor Orrinovi spousty otázek. Orrin odpovídal: „Drží nás korporace. Lžou nám prostřednictvím marketingových plánů a propagandy, aby v nás vřela nenávist a společnost se dělila na základě pohlaví, rasy, sexuality, identity a preferencí.“

Je život pouhou iluzí?

Nakonec dodal, že je lidstvo kolektivním vědomím a má společnou odpovědnost zabránit apokalypse v roce 2050. Zároveň v tomto tématu poukázal na nezbytnou revoluci a zkritizoval současný společensko-politický systém. Místo toho by lidé měli dbát na větší dobro a věci, které pozemský svět povznesou.

iZdroj fotografie: Pixabay

Neschytal nic jiného než kritiku a výsměch

Orrinova slova rozdělila publikum na dva znesvářené tábory příznivců a odpůrců. Když se ale pominou tyto robotické slovní hříčky, tak zanechal pár pádných poznámek. Koneckonců se lidstvo má řítit hlavou napřed do klimatické katastrofy a je potřeba mnoho společenských změn.

Bohužel to nezabránilo tomu, aby si lidé z Orrina tropili legraci, a ve výsledku se strhla většina komunity na stranu odpůrců. Spousta z nich zanechávala hodně zlověstné a humoristické komentáře, avšak Orrin si za svými slovy nadále pevně stojí.

Jaký máte názor na tyto pobuřující informace?

Zdroj: LadBible
Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články