Jak moc temná je vaše duše? Rychlý test osobnosti pomocí pár otázek odhalí pravdu, upřímně a bez okolků

Lidská duše může být různě zabarvená. Černá, zakalená, šedá nebo krásně duhová. Konkrétní odstín té vaší se můžete dovědět pomocí následujících otázek.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Následující otázky dovolují výběr jen jedné odpovědi, snažte se být co nejvíce upřímní. Všichni máme totiž podvědomou tendenci dělat se trochu lepšími, jenže to výsledek podobných testů vždycky zkreslí. Každá odpověď je bodově ohodnocena – tuto hodnotu si někam napište. Pak už jen sečtěte body a podívejte se na výklad. Možná vás překvapí, jak reálně vnímáte okolí a k čemu všemu máte ve skutečnosti sklony.

Tma a nemoci

Máte strach ze tmy? – a) Ne (1), b) Podle situace (2), c) Ano (3)
Předstírali jste někdy nemoc nebo úraz, abyste se něčemu vyhnuli? – a) Ano, dělá to každý (1), b) Nebylo to důležité, ale ano (2), c) Ani omylem, jsem upřímný (3)
Koupete se a uvidíte na zdi pavouka, co uděláte? a) Rychle ručník a pryč (3), b) Pavouk je kamarád, budeme si povídat (1), c) Vynesete ho opatrně ven (2)

iZdroj fotografie: Pixabay

Jaký filmový žánr je vám odporný a nikdy ho nevyhledáváte? – a) Romantické komedie (1), b) Horory (3), c) Historická dramata (2)
Jak zareagujete, když vás vzbudí zpěv ptáků? a) Je to krása, bude hezký den (3), b) Je to hrozně otravné, chci ještě spát (1), c) Je vám to jedno, nevšimnete si (2)
Znáte se dobře se svými sousedy? – a) Nic o nich nevím (1), b) Přátelíme se (3), c) Vím o nich, pozdravíme se (2)

Další vztahy k lidem

Jaký je váš postoj k ostatním lidem, máte je rádi, nebo je nemůžete vystát? – a) Lidé nestojí za nic (1), b) Jak kteří, beru tak polovinu (2), c) Lidi mám v oblibě vždycky (3)
A jak vás vnímají ostatní? Vidí vás jako pohodáře? – a) Absolutně nehrozí (1), b) Nejspíš to tak bude (3), c) Pochybuju (2)
Smáli jste se někdy neštěstí druhého?a) Ano, potěší to (1), b) Ano, ale sobě se zasměju úplně stejně 2), c) Z neštěstí nemám nikdy radost (3)
Kdy jste někoho pochválili? – a) Dneska (3), b) V nedávné době (2), c) Nechválím nikdy (1)

iZdroj fotografie: Pixabay

Výsledek 10–14 bodů je duše černá jako uhel, okolí nenávidíte, smějete se neštěstí druhých, milujete sarkasmus a černý humor. Výsledek 15–20 bodů je duše šedá. Temnotu máte rádi, ale jako předmět zkoumání, ne z touhy po zlu, jen někdy jste mimo realitu. 21–25 bodů znamená zakalenou duši, ta je jen trošku pošramocená, okolí vás nejspíš vidí pozitivně. Pokud máte ještě více, jste duhová duše a jste přímo esencí pozitivní nálady, kamkoli se hnete. Souhlasí?

Zdroj: What’s It For

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Tomáš Vaculík
Autor článku

Tomáš Vaculík

Zobrazit další články