Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte

Zdají se vám věci, které jsou tak živé, až působí jako skutečné? Na rozdíl od jiných zůstávají ve vaší paměti po celé dny a stojí za pozornost.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Existuje důvod pro to, že některé sny nám v hlavě zůstávají déle než ostatní. Většinou je to znamení, že se vám vaše mysl snaží sdělit něco podstatného. Něco, co vás podvědomě trápí a neumíte se s tím vyrovnat. Tyto sny si navíc pamatujete, ty běžné obvykle zapomenete krátce po probuzení. Například sen o topení se je vyjádřením vašich emocí. Necháváte emoce ovlivnit vaše rozhodování a mysl vám dodává odvahu, abyste se je naučili lépe ovládat.

Od domova ke katastrofám

Sny o domově jsou projekcí našeho života, proto je dobré si všimnout, v jakém stavu se dům nachází. Jeho poškozením podvědomí naznačuje, že vás něco ohrožuje, například nemoc. Pozitivní je najít v takovém domě novou místnost, to ukazuje na zlepšení nějaké stránky života. Jestli se vám zdá o jízdě v autě bez řízení, poukazuje to na události kolem vás. Ty se nejspíš vymykají kontrole, takže je nejvyšší čas sednout si za volant a dát životu zase řád.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Přírodní katastrofy, kterých jste ve snech svědky, poukazují na osobní problémy s vlivem na celý váš život. A vaše mysl vás vede k tomu, abyste je přestali ignorovat a důrazně zakročili. Sny o smrti a nemoci poukazují na snahu utéct našim závazkům. Možná se chcete vyhnout v nějaké oblasti života odpovědnosti a utéct před tím, co vás tíží. Smrt je symbolem pro konec něčeho v životě a možnost nového začátku. Proto je ovšem potřeba vaše iniciativa, aby změna přišla.

Omezení pohybu a hrdinové

Sen, ve kterém se nemůžete pohnout, nebo se vám například nedaří něco otevřít, ukazuje na podobnou zahlcenost i v životě. Možná jste si nabrali příliš mnoho závazků a nemůžete se rozhodnout, kudy dál. Proto se vaše životní realita odráží i ve snovém prožitku. Jestli jste svědky smrti někoho milovaného, mysl vám naznačuje, že život nemusí být jen tady. A že smrt je třeba jen branou do něčeho nového, ne nutně koncem, kterého se bát.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jestliže ve snu létáte a nemáte absolutně žádná omezení, mysl vám dává najevo, že se omezujete zbytečně. Že ve vašem životě je velká spousta věcí, které si ani neuvědomujete, a že máte obrovské možnosti. Potřebujete věřit sami sobě a sebevědomě se odhodlat k akci. Pokud se vám sny s konkrétním motivem vrací, neignorujte je. Jsou způsobem, jak se projevuje váš mozek, když třídí podstatné informace a vzpomínky.

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Na hypertenzi i deprese: Banány dokáží vyléčit 6 zdravotních problémů lépe než pilulky. Nakonec už je vůbec nebudete potřebovat
Události247.cz
Události247.cz
Tereza H. chce očistit své jméno. Podle vlastních slov se poučila
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rakety Točka jsou sice zastaralé, ale ve válce na Ukrajině již dokázaly napáchat řadu škod a děsí obě strany
adbz.cz
adbz.cz
Excelentní trik na čištění digestoře: Mastná špína ani usazený prach nemají šanci. Práce zabere jen 5 minut