Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte

Zdají se vám věci, které jsou tak živé, až působí jako skutečné? Na rozdíl od jiných zůstávají ve vaší paměti po celé dny a stojí za pozornost.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Existuje důvod pro to, že některé sny nám v hlavě zůstávají déle než ostatní. Většinou je to znamení, že se vám vaše mysl snaží sdělit něco podstatného. Něco, co vás podvědomě trápí a neumíte se s tím vyrovnat. Tyto sny si navíc pamatujete, ty běžné obvykle zapomenete krátce po probuzení. Například sen o topení se je vyjádřením vašich emocí. Necháváte emoce ovlivnit vaše rozhodování a mysl vám dodává odvahu, abyste se je naučili lépe ovládat.

Od domova ke katastrofám

Sny o domově jsou projekcí našeho života, proto je dobré si všimnout, v jakém stavu se dům nachází. Jeho poškozením podvědomí naznačuje, že vás něco ohrožuje, například nemoc. Pozitivní je najít v takovém domě novou místnost, to ukazuje na zlepšení nějaké stránky života. Jestli se vám zdá o jízdě v autě bez řízení, poukazuje to na události kolem vás. Ty se nejspíš vymykají kontrole, takže je nejvyšší čas sednout si za volant a dát životu zase řád.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Přírodní katastrofy, kterých jste ve snech svědky, poukazují na osobní problémy s vlivem na celý váš život. A vaše mysl vás vede k tomu, abyste je přestali ignorovat a důrazně zakročili. Sny o smrti a nemoci poukazují na snahu utéct našim závazkům. Možná se chcete vyhnout v nějaké oblasti života odpovědnosti a utéct před tím, co vás tíží. Smrt je symbolem pro konec něčeho v životě a možnost nového začátku. Proto je ovšem potřeba vaše iniciativa, aby změna přišla.

Omezení pohybu a hrdinové

Sen, ve kterém se nemůžete pohnout, nebo se vám například nedaří něco otevřít, ukazuje na podobnou zahlcenost i v životě. Možná jste si nabrali příliš mnoho závazků a nemůžete se rozhodnout, kudy dál. Proto se vaše životní realita odráží i ve snovém prožitku. Jestli jste svědky smrti někoho milovaného, mysl vám naznačuje, že život nemusí být jen tady. A že smrt je třeba jen branou do něčeho nového, ne nutně koncem, kterého se bát.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jestliže ve snu létáte a nemáte absolutně žádná omezení, mysl vám dává najevo, že se omezujete zbytečně. Že ve vašem životě je velká spousta věcí, které si ani neuvědomujete, a že máte obrovské možnosti. Potřebujete věřit sami sobě a sebevědomě se odhodlat k akci. Pokud se vám sny s konkrétním motivem vrací, neignorujte je. Jsou způsobem, jak se projevuje váš mozek, když třídí podstatné informace a vzpomínky.

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články