Test vnímavosti, který donutí váš mozek pracovat na nejrychlejší obrátky. Zvládnete ho vyřešit?

Tato hádanka vypadá sice jednoduše, ale dokáže dohnat k šílenství i ty nejzkušenější hádankáře. Možná budete mít trochu štěstí a odpověď najdete rychle.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Jedním z nejnáročnějších testů na vnímavost je hlavolam vytvořený maďarským kreslířem. Ilustrátor Gergely Dudas (Dudolf) navrhl stovky hádanek a získal si mnoho fanoušků. Poměrně nedávno jsme vám ukázali hádanku, která vyžadovala, abyste v „davu“ malých medvídků našli srdce. Podobně těžkou výzvu najdete níže. Bude to vypadat ale trochu jinak.

Složitá, ale přitom prostá hádanka

Na nejnovější kresbě můžete opět vidět spoustu detailů, mezi kterými autor ukryl prvek k nalezení. Úkol je zcela jednoduchý. Označte, kde se mezi želvami nachází had. Rozhodně to však neznamená, abyste nad tímto obrázkem strávili mládí či stáří, protože pro spousty lidí je to opravdu veliká výzva. Dokonce i pro ty nejzkušenější hádankáře.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Gergely Dudás (@thedudolf)

Pokud se vám to povedlo, můžete si gratulovat, protože se jedná o jednu z nejtěžších, ale přitom jednoduše vypadajících hádanek vůbec. Jestli jste správnou odpověď stále nenašli, tak nevěšte hlavu, Zkuste se vrátit později a zkusit to znova. Příště to určitě vyjde! Popř. zkuste třeba jinou hádanku.

Každý člověk je unikátní a výjimečný

Možná se nepovažujete za zběhlou osobu v řešení těchto typů hádanek a logické myšlení je pro vás cizí, ale to je naprosto v pořádku. Každý vyniká v něčem úplně jiném, ale jenom fakt, že jste se pokusili o vyřešení, znamená, že se jen tak nevzdáváte a jdete do všeho naplno. Toto úsilí je daleko důležitější než být někým, kdo se o něco ani nepokusí a hned všechno vzdá. Jen tak dál!

Zdroj: LiveScience

Jak jste si s touto hádankou nakonec poradili?

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Zobrazit další články