Vědci si s ním neví rady: Indigový chlapec se prý narodil na Marsu, přišel nás zachránit před jadernou válkou

Geniální chlapec o sobě tvrdí, že pochází z Marsu. A také, že přišel na Zemi jako zachránce před jadernou apokalypsou. Mluví o minulosti i budoucnosti.

i Zdroj fotografie: NASA
                   

Boris Kipriyanovich z ruského Volgogradu mate vědce, který se ho snaží studovat. Jeho tvrzení se samozřejmě vědcům jeví jako velmi bizarní. Hlavně to, co říká o minulosti a budoucnosti. Boris navíc tvrdí, že není jediný, kdo je původně z Marsu. Jeho matka říká, že se jí na něm vždycky zdálo něco divného. A to už když se „Boriska 11. ledna roku 1996 narodil. Jaké podivnosti tedy tohoto chlapce vlastně provází?

Podivný porod bez bolesti, velmi rychlá vyspělost

„Stalo se to hrozně rychle a já jsem ani necítila žádnou bolest. Když mi miminko ukázali, tak se na mě podíval očima dospělého,“ vzpomíná jeho matka na den narození. Už ve věku 4 měsíců byl chlapec údajně schopen jednoduchých slov. O 4 další měsíce později už to byly jednoduché věty a v jednom roce četl novinové titulky. Chlapec má mít také výjimečné psychické schopnosti a rodiče ho mají za božské dítě s úžasným mozkem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jeho hlavním zájmem mají být nebeská tělesa a mluví také o podivných astronomických jevech. Zjevně ukazuje detailní znalosti Marsu, planetárních systému, dalších civilizací a neznámých mimozemských objektů. Podle rodičů mluvil už ve 2 letech lépe než dospělí a o vesmíru začal vyprávět o rok později. Zmiňoval se hlavně o předchozím životě na Marsu. Jeho civilizace je tak vyspělá, že může cestovat napříč dalekými galaxiemi.

Další případ indigových dětí s důležitou misí

Podle Borise žijí v podzemí, protože povrch planety zničily jaderné války. Zjevně není jediným dítětem na planetě, které pochází odjinud. Boriska tvrdí, že jsou tu další jako on. Všichni byli na Zemi vysláni s misí zachránit lidstvo. Má jít o inkarnace známé dlouhodobě jako „indigové děti“. Přežili zmíněnou válku a mají nadpřirozené schopnosti. Není to také poprvé, co se on sám na Zemi dostal. Mluví i o událostech z pravěké doby.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Věří, že navštívil Zemi v éře Lemurie, prehistorické civilizace nacházející se údajně v dnešním Indickém oceánu. Myšlenku této země vyslovil poprvé zoolog Philip Schlater v roce 1864. Později se jí chopili okultisté, kteří věřili, že jde o pradomov lidské rasy. Badatelé ve 20. století nicméně prokázali, že jde o pouhý mýtus a žádný ztracený kontinent se na místě nenachází. Boris také popsal kosmickou loď, kterou navrhl.

Popis lodi, místo současného pobytu neznámé

„Má šest vrstev s vnější vyrobenou z 25 % z pevného kovu. Druhá vrstva je 30 % něčeho jako guma a třetí je 30 % kovu. Poslední 4 % jsou zvláštní magnetická vrstva. Pokud bychom ji nabili energií, můžeme letět kamkoli do vesmíru.“ Podle Borise nedokáží Marťané dýchat kyslík, protože pak rychle stárnou. Podle jeho výkladu zůstávají mladí asi 30 – 35 let. Specialisté na magnetismus a ionosféru ho vyfotili, údajně má velmi silnou auru.

To znamená, že se projevuje oranžovou barvou velmi veselé osobnosti. To má naznačovat, že není psychicky postižený nebo nestabilní. Nicméně záhady obklopují i jeho současné místo pobytu. To samé se týká jeho matky, která zřejmě zmizela. Podle jednoho novináře žije teď Boris v jedné odlehlé vesnici pod ochranou ruské vlády. Jakýkoli kontakt s ním je odsouzen k nezdaru. Další zdroje ale uvádí jako místo pobytu Moskvu.

Jak se na příběh tohoto chlapce díváte?

Zdroj: TheSun
Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Zobrazit další články