Mimozemšťané před 780 000 lety modifikovali lidský druh skrze červí díru, tvrdí některé teorie

První lidé se na Zemi objevili asi před 4 miliony let. Ovšem čerstvé důkazy z výzkumu naší evoluce ukazují na to, že nás návštěvníci z vesmíru skutečně geneticky modifikovali.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Konkrétně se jednalo o zásah do populace hominidů, aby vznikli první Homo sapiens. Badatelka a autorka Daniella Fenton velmi podrobně prozkoumala nejstarší původ lidstva a jeho náhlý prudký růst mozku v době asi před 800 000 lety. Její závěry vyústily v závažné odhalení. „Homo sapiens je vynálezem starověkých astronautů, kteří dorazili v době před více jak 780 000 lety skrze červí díru v hvězdokupě Plejády, neboli Sedm sester.“

Příliš účinné genové modifikace

Australská badatelka je expertka na rodové linie koní a projevy genů. Odhalila několik genetických modifikací, které odlišují lidi od opic, z nichž některé jsou příliš dramatické na přirozený vývoj. Dají se tak vysvětlit pouze mimořádným genetickým inženýrstvím. Ve své knize „Human Hybrids“ zdůrazňuje hlavně dramatické změny, které zahrnují nárůst mozku, neuronovou architekturu a tudíž tolik potřebné zpracování informací.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tyto úpravy zahrnují i přítomnost genů složených z „odpadové DNA“ a segmentů, které byly odebrány, duplikovány a znovu vloženy. Fenton vidí zcela nevysvětlitelnou fúzi chromozomu 2 v době před 780 000 lety, tedy ve stejné době, jako se odehrály ostatní změny. To je další důkaz cizího zasahování. Toto spojení se vyskytuje ve všech lidských druzích s velkým mozkem, včetně neandertálců a denisovanů, ne však u ostatních primátů.

Fúze, kterou jinde nenajdeme

Podotýká, že fúze chromozomu 2 měla být jednorázovým omylem, který by v další generaci odpadl. Případně mohl vyústit v malou skupinu osob nesoucích 46 chromozomů. Ta bude fungovat uvnitř větší skupiny se 48 chromozomy. Místo toho ale vykazují tuto „mutaci“ všichni lidé z doby po tomto momentu. To naznačuje, že toto spojení přineslo obrovskou výhodu, která se rozšířila mezi mnoho lidí. Mutace se tak stala trvalým a dominantním rysem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tato změna se nepodobá žádné jiné známé mutaci, která kdy v lidském genomu proběhla. „Někdo vyvinul celou generaci rodičů, kteří ukrývali fúzi chromozomu 2,“ vysvětluje Fenton. „Tato změna jasně ovlivnila vývoj mozku a měla obrovský dopad na naši dovednost formulovat smysluplnou řeč.“ Podle Fenton nebyl tento přechod nikdy spatřen u ostatních primátů. Vypadá to také, že naši designéři přesně toto pro lidi plánovali.

Vytvoření konkrétního modelu

Byli tedy schopni rychle vytvořit chování, které spoléhalo právě na komunikaci skrze jazyk. „A nejde jen o tyto genetické změny před 780 000 lety, které nám oznamují vytvoření Homo sapiens mimozemšťany. Máme k dispozici také fyzické důkazy zanechané návštěvníky v tom samém časovém bodu.“ Její kniha „Human Hybrids: Scientific Evidence for Our 800,000-Year-Old Alien Legacy“ také vysvětluje motivy, které k tomu návštěvníky vedly.

Fenton je nezávislá australská badatelka, která se specializuje na anomální jevy a genetiku. Většinu svého života se věnuje parapsychologii, a to skrze vyšetřování i vlastní zkušenosti. Získala tak velmi důkladné znalosti ohledně fungování všech jevů lidově zvaných „velká podivnost“. Kromě toho se věnuje koním na mezinárodní úrovni a je praktikující šamankou.

Zdroj: GoodReads

Co podle vás za touto změnou stojí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články