„Černooké děti“ jsou podle některých výsledkem křížení s mimozemšťany. Kamioňák chvíli po setkání s nimi zemřel

Poznáte je snadno. Mají totiž velké černé oči a žádnou duhovku. Říká se jim černooké děti a podle několika zdrojů jde o nějaký podivný hybrid mezi člověkem a mimozemšťanem.

i Zdroj fotografie: Public Domain
                   

První případ takového dítěte byl zachycen v roce 1998. Právě od té doby se kontakty s nimi násobily. Kdokoli je přitom spatřil, popisoval úplně stejné pocity. Byly jakoby bez duše, šířily kolem sebe negativní energii a celkovou auru strachu. Podle mnoha svědectví jsou právě tyto děti výsledkem podivného křížení mezi lidmi a druhem šedých mimozemšťanů. O svůj příběh se podělil novinář Brian Bethel. Stalo se to 16. února roku 1998, na tento den muž asi nikdy nezapomene.

Dvojice, která chtěla odvoz

Byl právě na parkovišti a motor auta běžel. Jak tam tak seděl, objevili se před ním dva kluci. Zastavili se u jeho okénka, pak ho požádali, jestli by je nemohl svézt domů. Podle tónu docela spěchali a chtěli pustit dovnitř vozu. Svou okamžitou reakci popsal jako velmi podobnou tomu, když na vás někdo nečekaně zaútočí. Obrovský příliv adrenalinu a také celková úzkost. Odolal pokušení jim vyhovět, načež se obě „děti“ okamžitě velmi rozrušily.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Když k tomu ještě zavřel okénko, přišla ještě větší agresivita. Říká, že když okénko zavíral, podíval se jim do očí a viděl jen černo jako uhel. Pocítil nevysvětlitelný strach, který ho téměř paralyzoval. Pak zase nastartoval, konečně se rozjel a nechal je na kraji silnice. Další takto blízké setkání pochází od Kyla z Boise ve státě Idaho.

Poslední telefonát od přítele

„Jednou v noci mi zavolal přítel a byl naprosto zděšený. Byl ve městě se svojí přítelkyní a zastavili se v obchodě. Chystali se už domů a brali si ještě nějaké jídlo, než začnou filmový maraton. Když byli na parkovišti, poblíž auta stály dvě děti.“ Věc, která Kyla vyděsila nejvíc, byla skutečnost, že mu jeho přítel zavolal ještě před odjezdem. „Když jsem to zvedl, slyšel jsem, jak je vyděšený. Dvě děti mu zaklepaly na okénko a chtěly odvoz.“

iZdroj fotografie: Pixabay

Měla to být zastávka o několik mil dál. „Můj kamarád mi řekl, že měly úplně černé oči a mluvily s velmi zvláštní sebedůvěrou. Jako kdyby byly mnohem starší, než vypadaly. Cítil pokušení jim otevřít, jako kdyby obě trénovaly nějakou formu kontroly mysli. Nakonec ale pochopily a odešly. Řekl jsem mu, aby tam počkal, a zavěsil jsem. Když pak odjížděl z parkoviště, srazil se s kamionem, který okamžitě zabil jak jeho, tak i jeho přítelkyni.“

Neznámá podstata, zřetelné následky

„Řidič kamionu pak policii při výsledku sdělil, že vybočil, aby se vyhnul dvěma dětem na kraji vozovky.“ Jsou tato setkání dílem nějakého šprýmu? Pokud ne, s kým se tito lidé vlastně setkali? S hybridy? Mimozemšťany, nebo snad démony? Jejich obvyklý popis zahrnuje velmi bledou pokožku, která je povrchem podobná plastu. Celkově pak vypadají bez života, bez duše. Kdokoli se s nimi setkal, popisuje podivné pocity nejistoty a také jakési kontroly.

Většinou pak tyto děti požadují odvoz a současně vstup do auta, které často vyhledají. Buď je dotyční potkají samostatně, nebo ve dvojici. Nikdy se zatím neukázaly ve větší skupině. Ať už je jejich podstata jakákoli, vyhněte se jim.

S jakým nejdivnějším člověkem jste se na cestách setkali?

Zdroj: AnomAlien
Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Zobrazit další články