Máte tento typ telefonu? Během pár sekund si můžete vydělat 50 000 Kč

HMD Global, společnost za značkou Nokia, rozšiřuje svou nabídku tlačítkových telefonů o barevné varianty modelu Nokia 2660 Flip, které cílí na mladší generace.

i Zdroj fotografie: Koefbac / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Dnešní společnost považuje chytré telefony za nezbytnost. Existují však předsudky o tlačítkových modelech, které jsou údajně vhodné jen pro seniory, kteří nejsou schopni ovládat modernější dotykové varianty. HMD Global, firma za značkou Nokia, však představila novinky v podobě tlačítkových telefonů, které si klade za cíl oslovit i mladší generace.

Stará novinka i pro mladé

Je nutné si připomenout, že původní Nokia 2660 byla uvedena na trh v roce 2007 a jako první telefon s véčkovou konstrukcí se představila dokonce před 25 lety v roce 1998. Po 16 letech přišel výrobce s retro edicí s názvem Flip, která se stala hitem, alespoň v rámci tlačítkových modelů.

Véčkový telefon s velkým displejem a snadno ovladatelnými tlačítky získal oblíbenost zejména mezi seniory. Nové varianty barev se však rozhodla oslovit i mladší publikum a představila na tuzemském trhu Nokia 2660 Flip s novými barevnými variantami – růžovou a zelenou. Podle propagace výrobce je tento telefon skvělou volbou pro ty, kteří chtějí na chvíli odpočinout od moderních technologií nebo ocení sekundární telefon s výbornou výdrží.

Nokia iZdroj fotografie: Depositephotos

Věří, že si ale najde fanoušky i mezi starší generací, která ocení velká tlačítka a prostorný displej. Kromě změněných barev zůstává samotný telefon nezměněný. Nokia 2660 Flip se může pyšnit velkým 2,8″ vnitřním displejem a 1,77″ venkovní obrazovkou, kompatibilitou s naslouchátky a velkými tlačítky. Jednou z výhod je výdrž na jedno nabití až 10 dní.

Nouzové tlačítko i hra Had

Nokia 2660 Flip přináší také vyhrazené nouzové tlačítko, které umožňuje rychlý kontakt s nejbližšími nebo přímé volání na tísňovou linku. Toto tlačítko může být naprogramováno pro kontakt až s pěti osobami. Pro mladší uživatele bude příjemné zjištění, že v telefonu není zapomenuta legendární hra Had. Doporučená cena pro všechny barevné varianty, včetně nových zelené a růžové, je stanovena na 1690 Kč.

Co říkáte na nostalgickou novinku na trhu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články