Máte tohoto mobilního operátora? Máte nárok na 10 000 Kč, rychle si to zkontrolujte

Češi, kteří mají tohoto oblíbeného operátora, mají nárok na odměnu ve výši 10 000 Kč. Způsob, jakým je získat, je naprosto primitivní.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ačkoliv se ceny neustále zvyšují a ušetřit se zdá být nadlidským úkolem, ve skutečnosti to nemusí být až tak složité. I na elektronice se dá snadno ušetřit, stačí jen vědět, kde hledat. Možnost ušetřit teď bude mít více než třetina Čechů. Vodafone se totiž rozhodl potěšit své zákazníky a rozhodl se pro ně uspořádat soutěž, díky které dostanou možnost získat až 10 000 Kč. Podmínky jsou přitom naprosto jednoduché. 

Skvělý nabídka od operátora

Vodafone ve spolupráci se známou značkou Honor představil soutěž pro své zákazníky, kteří používají předplacené karty. Soutěž potrvá až do března 2024 a nabízí atraktivní ceny. Stačí být zákazníkem tohoto operátora. Uživatelé se mohou zúčastnit jednoduše tím, že nabijí kredit na své předplacené kartě a zaregistrují se do soutěže. Nic víc, nic méně. Pak už jen stačí počkat na to, zda se zrovna vy stanete výhercem. A pokud ano, čeká na vás telefon v hodnotě 10 000 Kč. 

Peníze v ruce iZdroj fotografie: Depositphotos

Pravidla jsou jednoduchá

Předplacené karty stále zůstávají populární, i když se může zdát, že s rostoucím počtem tarifů na paušál jsou předplacenky na ústupu. Oblíbený český operátor Vodafone se rozhodl těmto lidem udělat radost. Ve spolupráci se značkou Honor připravili soutěž, která je určena právě jim. Stačí pouze dobít kredit na minimální částku 400 korun, zaregistrovat se do soutěže a mít štěstí v losování. Ceny v soutěži jsou opravdu lákavé. Každý výherní balíček zahrnuje telefon Honor 90, kvalitní bezdrátová sluchátka Honor EarBuds 2 a chytrý náramek Band 7. Celkem se bude soutěžit o 21 takovýchto balíčků, přičemž každý měsíc Vodafone rozdá sedm balíčků. 

Pro zájemce o soutěž jsou k dispozici podrobné informace a registrační formulář na webových stránkách. Kredit je možné dobít i online přes stránky operátora. Soutěžit je možné každý měsíc během průběhu celého soutěžního období.

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Patrik Burčal

Zobrazit další články