Každý, kdo vlastní tento telefon, má nárok až na 100 000 korun. Nabídka končí už 30. září, pospěšte si

Dostat 100 000 Kč za telefon není nic nereálného. Stačí splňovat určitá kritéria a brzy můžete být o něco bohatší.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Každá koruna navíc se hodí, zvlášť v dnešní době, kdy dochází k obrovskému zdražování. Téměř každý člověk hledá nejrůznější způsoby, jak si přivydělat, aby rodinnému rozpočtu přilepšil. Pravděpodobně málokdo však tuší, že přivydělat si může i svým vlastním telefonem. Za takový starší telefon totiž můžete získat částku až ve výši 100 000 Kč. 

Možná se to týká i vás 

Odměnu vypsala společnost Plus4U, která ještě do nedávna vlastnila e-shop Mamut. Ten však zkrachoval. Zmíněný honorář se týká konkrétně telefonům značky Apple. Ty se totiž staly součástí obrovské krádeže. Skrze internetový obchod jich zmizelo více než 100 tisíc kusů. Ona krádež se týká i sluchátek, těch dokonce zmizelo 360 tisíc. Firma teď dělá první poslední proto, aby zjistila, o které konkrétní kusy šlo. Spustila proto akci zvanou Lovci jablek a ukradené kusy se snaží dohledat. 

i

Možná ho právě máte v kapse

Všichni uživatelé iPhonů mohou využít aplikaci, kterou společnost využila. Do ní stačí zadat sériové číslo svého telefonu a zjistit, zda nemáte ukradený telefon. Jde tedy o menší loterii, ve které je však více výherců. Hlavní cena – 100 000 Kč. Jakmile aplikace zjistí, že se sériové číslo shoduje s jedním z kradených telefonů, může na vás čekat zmíněná odměna. A co je nejlepší, telefon firmě nemusíte odevzdávat, jednoduše vám zůstane. Musí však jít o poctivě zakoupený kus.

Akce brzy končí

Neztrácejte čas, akce končí k poslednímu dni v září nebo v moment, kdy bude vyplacena celková odměna ve výši 1,5 milionu korun. „Prakticky to znamená, že odměnu ve výši 100 tisíc korun získá prvních patnáct uživatelů, kteří v aplikaci nahlásí telefon odpovídající naší databázi. Jsme ale připraveni akci prodloužit a objem odměn navýšit, pokud uvidíme, že je úspěšná a přispívá k odhalení celého podvodu,“ informoval pro web iRozhlas David Kimr, manažer Plus4U.

Zdroj: iRozhlas
Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Redaktorem jsem již 6. rokem. Specializuji se na optické a vizuální testy, hádanky a rébusy, ale i zpravodajství a informace o nových technologiích, přičemž zábavnou formou podporuji vědeckou gramotnost čtenářů.

Zobrazit další články