Muž, který si postavil své vlastní UFO, nabízí bezplatné energetické řešení. Hnací silou je magnetické pole

Generátor vyrobený ze vzácných prvků by mohl časem přispět k cestování vesmírem, avšak je potřeba ještě doladit pár nezbytných detailů k realizaci.

i Zdroj fotografie: Creative Commons
                   

Záchrana naší planety je nelehký úkol. Pokud chce lidstvo dosáhnout udržitelného hospodaření, bude to znamenat spoustu náročné práce. Takové rozhodnutí s sebou navíc nese požadavek na velké množství energie. Řešení by mělo by být levné a zcela ekologické. Již více než 60 let se John Roy Robert Searl snaží dát světu nový typ energetického systému. Takového, který by lidstvo osvobodil od ropné zátěže a humbuku kolem palivových zdrojů.

Magnetický generátor s vlastním motorem

Bez klasického vzdělání vytvořil John Searl již na počátku 50. let tzv. „perpetum mobile“ neboli zdroj ekologicky čisté a nekonečné energie. Fungoval na bázi vyváženého magnetického systému. Toto zařízení bylo později pojmenováno SEG (Searl Effect Generator). Jednalo se o zcela magnetický generátor se svým vlastním motorem, který se sám zapne, poběží, a pokud možno soudit, nikdy se nezastaví.

Čím je stroj tak výjimečný?

Searlův efekt je založený na magnetických polích, která způsobují, že se magnetické válečky nepřetržitě otáčejí kolem magnetických prstenců a generují elektřinu. Žádný hluk, žádné teplo, vibrace ani znečištění. Searlův generátor toho dokáže tedy opravdu hodně. Ještě se umí odlepit od země a vytvořit si vlastní gravitační pole. Když tyto věci vidíte, uvědomíte si, že je to dokonalý stroj. Dokonce se i dá říci, že jde o jeden z největších vynálezů v historii lidstva.

iZdroj fotografie: Unsplash

Má 100% čistou energii. Tato elektrická energie je vytvořena použitím elektronů k využití kinetické energie z okolního prostředí obklopujícího SEG jako otevřený systém přeměny energie. Aby tohle vše mohlo fungovat, je také nutné vědět, jak se generátor vlastně vyrábí, a to není úplně lehký proces.

Výroba a struktura generátoru

Generátor Searl je vyroben z prvků vzácných zemin (neodymu) a má složitou strukturu. K násobení energie dochází díky struktuře magnetického pole vytvářeného pohybujícími se prvky. Válce s magnetickým polem, které jsou magnetizované, rotují kolem magnetického disku. Speciální struktura magnetického pole válců a disku způsobuje, že se tyto válce pohybují. Speciálně tvarované magnetické pole je zároveň také nástrojem, který je spojovacím prvkem při provozu motoru. To je jedna z hlavních součástí. Samotná povaha se ale nadále zkoumá.

Proces magnetické vlny

Hnací silou je vlna magnetického pole, ke které dochází při superponování magnetických polí válečků a disku. Tato vlna se nachází na vnějším okraji disku a způsobuje, že se válečky zvednou a vznášejí se nad diskem, aniž by se ho dotýkaly. Neodymové magnety, které tvoří válečky na vnějším okraji disku, jsou přitahovány magnetickou vlnou, která způsobí, že se odtlačí od okraje disku a pohybují se bez tření.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jaké jsou budoucí možnosti technologie?

Tato jednoduchá a důmyslná technologie možná brzy předznamená nové možnosti ve volné energii a moderním cestování. Pomůže také vytvořit lepší způsob života pro všechny lidi na světě, což bylo celoživotní touhou tohoto geniálního profesora. Všeobecně vzato má tato technologie potenciál změnit svět cestování s volnou energií kolem našeho světa a ven do vesmíru, jakmile bude práce profesora Searla více rozvinutá a uznávaná.

Máte nějaké nápady, jak přispět této unikátní technologii?

Zdroj: JournalNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Zdravá a fit: Ideální cviky pro ženy po čtyřicítce, pro zdravé tělo i zdravého ducha
Události247.cz
Události247.cz
Nejistý osud Ruska: Pád Putina bude možná horší, než konec Stalina. Na místo šéfa Kremlu může nastoupit někdo daleko krutější
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: účinný protivzdušný komplet Alvis Stormer nečekaně prohrál se sebevražedným dronem, měl mj. nejrychlejší MANPADS světa
adbz.cz
adbz.cz
Loupání česneku už nebude noční můrou. Za pár sekund se dá úplně bez pomůcek oloupat celá palice