Muž, který si postavil své vlastní UFO, nabízí bezplatné energetické řešení. Hnací silou je magnetické pole

Generátor vyrobený ze vzácných prvků by mohl časem přispět k cestování vesmírem, avšak je potřeba ještě doladit pár nezbytných detailů k realizaci.

i Zdroj fotografie: Creative Commons
                   

Záchrana naší planety je nelehký úkol. Pokud chce lidstvo dosáhnout udržitelného hospodaření, bude to znamenat spoustu náročné práce. Takové rozhodnutí s sebou navíc nese požadavek na velké množství energie. Řešení by mělo by být levné a zcela ekologické. Již více než 60 let se John Roy Robert Searl snaží dát světu nový typ energetického systému. Takového, který by lidstvo osvobodil od ropné zátěže a humbuku kolem palivových zdrojů.

Magnetický generátor s vlastním motorem

Bez klasického vzdělání vytvořil John Searl již na počátku 50. let tzv. „perpetum mobile“ neboli zdroj ekologicky čisté a nekonečné energie. Fungoval na bázi vyváženého magnetického systému. Toto zařízení bylo později pojmenováno SEG (Searl Effect Generator). Jednalo se o zcela magnetický generátor se svým vlastním motorem, který se sám zapne, poběží, a pokud možno soudit, nikdy se nezastaví.

Čím je stroj tak výjimečný?

Searlův efekt je založený na magnetických polích, která způsobují, že se magnetické válečky nepřetržitě otáčejí kolem magnetických prstenců a generují elektřinu. Žádný hluk, žádné teplo, vibrace ani znečištění. Searlův generátor toho dokáže tedy opravdu hodně. Ještě se umí odlepit od země a vytvořit si vlastní gravitační pole. Když tyto věci vidíte, uvědomíte si, že je to dokonalý stroj. Dokonce se i dá říci, že jde o jeden z největších vynálezů v historii lidstva.

iZdroj fotografie: Unsplash

Má 100% čistou energii. Tato elektrická energie je vytvořena použitím elektronů k využití kinetické energie z okolního prostředí obklopujícího SEG jako otevřený systém přeměny energie. Aby tohle vše mohlo fungovat, je také nutné vědět, jak se generátor vlastně vyrábí, a to není úplně lehký proces.

Výroba a struktura generátoru

Generátor Searl je vyroben z prvků vzácných zemin (neodymu) a má složitou strukturu. K násobení energie dochází díky struktuře magnetického pole vytvářeného pohybujícími se prvky. Válce s magnetickým polem, které jsou magnetizované, rotují kolem magnetického disku. Speciální struktura magnetického pole válců a disku způsobuje, že se tyto válce pohybují. Speciálně tvarované magnetické pole je zároveň také nástrojem, který je spojovacím prvkem při provozu motoru. To je jedna z hlavních součástí. Samotná povaha se ale nadále zkoumá.

Proces magnetické vlny

Hnací silou je vlna magnetického pole, ke které dochází při superponování magnetických polí válečků a disku. Tato vlna se nachází na vnějším okraji disku a způsobuje, že se válečky zvednou a vznášejí se nad diskem, aniž by se ho dotýkaly. Neodymové magnety, které tvoří válečky na vnějším okraji disku, jsou přitahovány magnetickou vlnou, která způsobí, že se odtlačí od okraje disku a pohybují se bez tření.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jaké jsou budoucí možnosti technologie?

Tato jednoduchá a důmyslná technologie možná brzy předznamená nové možnosti ve volné energii a moderním cestování. Pomůže také vytvořit lepší způsob života pro všechny lidi na světě, což bylo celoživotní touhou tohoto geniálního profesora. Všeobecně vzato má tato technologie potenciál změnit svět cestování s volnou energií kolem našeho světa a ven do vesmíru, jakmile bude práce profesora Searla více rozvinutá a uznávaná.

Máte nějaké nápady, jak přispět této unikátní technologii?

Zdroj: JournalNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Zobrazit další články