V dnešní době se žádný podnikatel neobejde bez webových stránek. Jak na ně?

Internetová doba s sebou přináší neuvěřitelné množství zajímavých příležitostí, díky nimž můžete posunout své podnikání o kus dále.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ať už se zabýváte řemeslem, grafikou, obchodem, logistikou, či jakýmkoliv jiným oborem – neobejdete se bez online propagace. Dnešní zákazníci zkrátka a dobře vyhledávají veškeré služby na internetu. Jak vytvořit perfektní stránky?

Webové stránky jsou základ

Možná i vy již nějaký čas toužíte po vlastní online prezentaci a přemýšlíte, jak vytvořit webové stránky. Pravděpodobně váháte, protože se obáváte kdovíjak složité práce, která zabere desítky a desítky hodin. V tom případě vás můžeme uklidnit. V dnešní době lze celý proces vyřešit velmi rychle a snadno.

V tomto ohledu je jasným důkazem třeba tvorba webových stránek s pomocí jednoduchého systému Saywebpage. Ten je naprogramovaný do podoby internetové aplikace, jež vám na základě několika málo kliknutí vytvoří úvodní stranu, portfolio, sekci „o nás“, výčet produktů i všechny ostatní důležité kategorie. Ve výsledku si vše sestavíte téměř ihned (nejtěžší bude napsat smysluplné texty a vybrat vhodné fotografie).

Celá řada šablon i designů

Váš web přitom nebude vypadat stejně jako tisíce dalších. Budete si totiž moci vybrat originální webové šablony. Ty přichází v různých barevných variantách i rozloženích oken, takže si snadno zvolíte ideální variantu.

A kolik vlastně dané služby stojí? V nabídce jsou rovnou čtyři různě vychytané balíčky – Mini, Economy, Standard a Profi. Ceny začínají na několika desítkách korun za měsíc, takže si na to své přijdou i malí živnostníci.

Samozřejmostí je i vlastní doména, stejně jako hosting v ceně, napojení na Google Analytics a další technické potřeby pro plynulý chod. Mrkněte na webové stránky pod vloženými odkazy a uvidíte sami.

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Redaktorem jsem již 6. rokem. Specializuji se na optické a vizuální testy, hádanky a rébusy, ale i zpravodajství a informace o nových technologiích, přičemž zábavnou formou podporuji vědeckou gramotnost čtenářů.

Zobrazit další články