Už Vás nebaví neustále zdražování elektřiny? Fotovoltaika je tím řešením pro Vás!

                   

Přijde Vám, že za elektřinu pro Váš dům platíte zbytečně moc peněz? Zdražili opět dodavatelé energií a Vás už to prostě nebaví? Snižte svou závislost na drahých dodavatelích pomocí fotovoltaiky pro Váš dům!

Chytrý systém pro chytré domy!

V dnešní době za Vás Váš dům může zařídit vše. Vytápění, zabezpečení, zapínání spotřebičů podle potřeby… Ale kde na to má brát elektřinu? Pomocí fotovoltaického systému Alpha Storion od německé firmy Alpha Ess můžete tento problém snadno vyřešit. Systém Alpha Storion je kvalitní, ale také za rozumnou cenu

Baterie, která se vyplatí

Jelikož nejvíce energie se vyrobí přes den, kdy většinou nejsme doma nebo jí nepotřebujeme, je zárukou kvalitního systému dobrá baterie. Exkluzivní LiFePO4 Baterie Vám umožní využít takřka bezezbytku všechnu Vaši nahromaděnou energii, čímž zamezí jeho zbytečnému plýtvání. Také se k ní vztahuje dlouhá záruka, protože věříme, že Vám dlouho vydrží.

i

Systémy, které šetří Vaše nervy i peníze

Pro řízení této baterie systém Alpha Storion využívá dva systémy. Prvním systémem je EMS pro management energií. Tento systém řídí rovnoměrný odběr energie z baterie a nedovolí dosáhnout výše napětí, která by mohla baterii poškodit. Druhý je systém BMS, který řídí samotnou baterii. Řídí vyrovnání energie v jednotlivých článcích baterie a jejich aktivní balancování. Navíc umožňuje v případě potřeby zapojit další baterii.

Vždy v síti

Ačkoliv je systém Alpha Storion témeř bez výpadků, nikdy nevíte co se může stát. Díky svému paralelnímu zapojení se ovšem nemusíte bát, že byste se mohli ocitnout z ničeho nic bez elektřiny. Pokud se cokoliv stane, systém Alpha Storion prostě přepne na dodávky energie z distribuční sítě. Systém funguje také naopak, pokud je v distribuční síti jakýkoliv problém, systém Alpha Storion okamžitě přepne na Vaši baterii v řádu milisekund.

i

Zkrátka systém Alpha Storion od firmy Alpha Ess je to perfektní řešení pro Váš dům, ať už hledáte cokoliv. Realizaci tohoto systému ve Vašem domě zajistí firma Funkční domy.

Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Tomáš Vaculík
Autor článku

Tomáš Vaculík

Zobrazit další články