Soukromá vysoká škola Praha: studium, kde pochopíte, proč se učíte to, co se učíte

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Studium na vysoké škole je dnes dostupné téměř každému, kdo je alespoň trochu studijní typ a chce si rozvíjet své znalosti. Všem uchazečům o studium je k dispozici celá řada veřejných i soukromých vysokých škol, které nabízejí nespočet oborů. Vybrat si ten, který je vašemu srdci nejbližší, není zase tak složité. Co je však značně složitější, je vybrat si takovou univerzitu, kde se budete učit to, co opravdu využijete v praxi. Učit se strohou teorii, kterou se takzvaně „nadrtíte“ na zkoušky, po kterých ji okamžitě zapomenete a nebudete z ní nic schopni použít v praxi, opravdu nemá smysl a je to jen ztráta času. Vyberte si proto školu, kde to, co se budete učit, bude upotřebitelné v praxi a připraví vás to na výkon vašeho budoucího povolání.

Vysoká škola v Praze je nabitá praxí

Nevíte-li, jakou školu zvolit, aby splňovala výše uvedené požadavky, máme pro vás žhavý tip – zkuste Panevropskou univerzitu. Tato vysoká škola v Praze nabízí na svých fakultách přes 20 studijních programů, kde můžete studovat od lokální a globální ekonomiky přes cestovní ruch a turismus či řízení lidských zdrojů až po provoz a řízení letecké dopravy. Hlavním pilířem, na kterém si tato soukromá vysoká škola zakládá, je spolupráce s odborníky a poskytnutí reálných dovedností. Ke svým studentům přistupuje individuálně, snaží se propojovat odborníky z praxe se špičkovými akademiky a své studenty učí chápat problematiku oboru – jednoduše dělá vše pro to, aby připravila absolventy na běžné situace i nejrůznější nástrahy každodenní praxe.

Soukromá vysoká škola Praha otevírá svým studentům široké spektrum možností, kde se uplatnit. Oproti svým konkurentům mají tu výhodu, že jsou schopni okamžitě „vplout“ do pracovního procesu a ukázat, že nestudovali nadarmo. A to by měla být volba, kterou upřednostníte.

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Redaktorem jsem již 6. rokem. Specializuji se na optické a vizuální testy, hádanky a rébusy, ale i zpravodajství a informace o nových technologiích, přičemž zábavnou formou podporuji vědeckou gramotnost čtenářů.

Zobrazit další články