Pozvedněte svou práci na novou úroveň pomocí zvedacích plošin EdmoLift!

Pracujete v provozu, kde je často třeba zvedat těžké náklady? Začínají Vás už z toho všeho bolet záda, a navíc Vám to nepřijde efektivní?

                   

Pořiďte si zvedací plošinu od firmy EdmoLift, a najednou bude vše snazší! 

Špičková kvalita

Švédská firma EdmoLift Vám může nabídnout tu nejvyšší kvalitu na poli zvedacích plošin. Má dlouholetou tradici již 55 let a za tuto dobu prodala 140 000 produktů, z nichž zhruba 100 000 je stále i po letech funkční i s minimální údržbou. Proto se s plošinou od firmy EdmoLift nemusíte obávat, že brzo odejde a Vy budete muset koupit novou.

Pro každou příležitost 

Zvedací zařízení EdmoLift mají širokou škálu využití. Mohou se hodit jak ve výrobní hale, tak ovšem i v dílně či skladu. Plošiny Vám nabídnou stabilní plochu pro plynulé zvedání a spouštění objektů či osob. Jsou tak mnohem bezpečnější než například jeřáb, a vyžadují menší údržbu. Jsou vybaveny odolným nátěrem, který je zcela bez toxických látek a dlouho odolává poškrábání. Navíc lze plošiny vybavit spoustou příslušenství a úpravami na míru, jako například zábradlím, zabudovanou váhou či speciálními upínacími prostředky.

Ohromující sortiment

Firma EdmoLift nabízí přes 320 různých produktů, aby Vám zajistila, že budete mít přesně to zvedací zařízení, které pro Vás bude nejefektivnější. Hydraulické nebo nůžkové, zvedací nebo naklápěcí, plošina, vozík nebo snad i výtah, to vše najdete v naší nabídce. Pokud pracujete například v dřevozpracujícím průmyslu, určitě Vás potěší zvedací plošina s dvojitými horizontálními nůžkami, díky které je zvedání dlouhých předmětů hračka. V klasických průmyslech zase potěší jednoduchá zvedací plošina či vozík, nebo plošina pro naklápění. A pro ty průmyslová odvětví, která vyžadují tu nejvyšší čistotu jsou k dispozici plošiny z nerezové oceli, která se snadno čistí a dezinfikuje. 

Efektivita práce na prvním místě

Se zvedací plošinou EdmoLift se může Vaše práce stát odpočinkem. Zajistěte tak bezpečnost pro Vás nebo Vaše zaměstnance a vyhněte se tak složitým problémům s pracovními  úrazy. Navíc se Vaše práce pozvedne na vyšší úroveň a stane se efektivní a rychlou!

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Tomáš Vaculík
Autor článku

Tomáš Vaculík

Zobrazit další články