Neobvyklé proměny během několika okamžiků

Chtěli byste, ale nemáte možnost? Máte možnosti, ale nemáte finanční prostředky? Existuje milion důvodů, proč se vysněná proměna interiéru nemusí povést. 

                   

Existuje však také mnoho dalších způsobů, jak ji přece jen provést, i když nemáte velký manévrovací prostor nebo neomezený rozpočet. Vše, co potřebujete, je špetka představivosti a několik doplňků, například samolepky na dveře. Během několika okamžiků dokáží proměnit každou místnost k nepoznání!

Samolepky na dveře – levný a rychlý způsob změny

Nic tak nezlepšuje náladu jako rychlá, levná a účinná proměna interiéru. Můžeme ji provést výběrem vhodných samolepek pro nalepení na dveře. Díky nim můžete získat nejen dekorativní efekt, ale také mírně ovlivnit vnímání samotného prostoru.

Samolepky na dveře se skvěle osvědčí, když si dveře už říkají o výměnu. Škrábance, oděrky nebo odštípnutí barvy nevypadají dobře, ale nemusí nutně znamenat koupi nových dveří. Stačí si vybrat vhodné samolepky na dveře, které zamaskují nedokonalosti a poskytnou starým dveřím nový život. Osvědčí se také, když dveře prostě nejsou podle vašich představ.

Díky moderním samolepkám na dveře si také můžete trochu pohrát s prostorem. Mohou totiž opticky zmenšit místnost, čímž ji zútulní nebo vizuálně zvětší. Je to ideální řešení pro malé místnosti. Jedním slovem – dobré samolepky na dveře jsou něčím zdánlivě nenápadným, ale přesto jsou schopné proměnit vzhled místnosti.

Módní samolepky na dveře každého interiéru

Samolepky na dveře mohou mít různé podoby a velikosti, a to od těch, které lze nalepit v libovolné konfiguraci, až po jakési obrazy, které zakryjí celé dveře, což má významný vliv na vnímání místnosti. Jsou perfektním řešením pro každou místnost. Skvěle se osvědčí v malé koupelně – prostorová samolepka na dveře ji může opticky zvětšit. Hodí se také do kuchyně, kde ještě více zvýrazní její charakter. Skutečným hitem jsou také samolepky na dveře dětských pokojů, díky nimž můžete své ratolesti vytvořit skutečně pohádkovou atmosféru.

Samolepky na dveře se snadno aplikují a stejně snadno se odstraňují, takže se nemusíte obávat poškození. Udělají velký dojem a uspokojí touhu po rychlé změně uspořádání. Velký výběr různých vzorů nabízí spoustu možností a určitě se vyplatí je použít, pokud chcete zajímavým a rychlým způsobem změnit své dveře.

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Tomáš Vaculík
Autor článku

Tomáš Vaculík

Zobrazit další články