K čemu slouží bezpečnostní systémy a jaký systém zvolit?

                   

Bezpečnostní systémy objektu představují soubor několika na sobě nezávislých technologií, které slouží k ochraně budov a obyvatel před různými riziky. Pokud tedy chcete zajistit ochranu vaší rodině nebo firmě, poohlédněte se po montážní firmě se specializací na bezpečnostní systémy. K čemu bezpečnostní systémy slouží a jaký systém byste měli vybrat?

Proč si pořídit bezpečnostní systém?

Bezpečnostní systémy ochrání vás, vaši rodinu i váš majetek před různými bezpečnostními riziky. Jsou složené z několika technologií na základě toho, co je jejich úkolem chránit. Tyto systémy obsluhuje buď operátor Pultu centralizované ochrany (PCO) a dohledového centra na dálku, nebo bezpečnostní personál na místě.

Bezpečnostní agentura Pro Security doporučuje svým klientům bezpečnostní systémy integrovat v jeden funkční systém, jehož návrhem, realizací, vzdálenou obsluhou a servisem se tato agentura zabývá již více než 10 let.

Bezpečnostní systémy chrání proti:

  • Vloupání a vandalismu
  • Požáru nebo záplavám
  • Přepadení personálu
  • Vnitřní kriminalitě (krádeže na pracovišti)
  • Úniku plynu
  • Nedodržování BOZP
  • výpadkům technických celků (kotel, elektřina)

Jaký bezpečnostní systém vybrat?

Bezpečnostní systém vybírejte podle toho, před jakými riziky chcete svůj majetek ochránit. Podívejte se na výčet rizik, před kterými jednotlivé bezpečnostní systémy chrání:

·       Zabezpečovací systémy (EZS)

Chrání před vloupáním, přepadením, zaplavením vodou, požárům, poruchám technologických celků nebo před únikem plynu. EZS systémy také dokáží různé externí technologie dle harmonogramu zapínat a vypínat.

·       Kamerové systémy

Kamery zabezpečí pozemek a ochrání vás při vloupání, přepadení, vandalismu, nečinnosti nebo krádežích zaměstnanců, šíření nákazy COVID, úniku tepla, pádu osob, nedodržování BOZP.

·       Elektronická požární signalizace

Elektronická požární signalizace vás včas upozorní na požár a přivolá hasiče.

·       Přístupové a docházkové systémy

Kontrolují přístup nežádoucích osob do budovy, chrání před vnitřní kriminalitou (do určité míry) a monitorují porušování pracovní doby zaměstnanců.

Bezpečnostní systémy od návrhu až po realizaci a dohled

Bezpečnostní agentura Pro Security vám navrhne a nainstaluje bezpečnostní systémy na míru. Odbornou instalací eliminuje všechna rizika i falešné poplachy. Postará se nejen o montáž a funkční zkoušky, ale zaškolí také obsluhu a bezpečnostní systémy připojí na Pult centrální ochrany (PCO) a kamery na dohledové centrum pro 24/7 dohled a správu. Vy tak získáte opravdové bezpečí.

Pokud si u Pro Security objednáte montáž bezpečnostních systémů, získáte instalaci připojení k PCO zdarma. Pro návrh zabezpečení a přesnou cenovou nabídku ve dvanácti variantách stačí vyplnit unikátní online kalkulačku zabezpečovacích systémů na míru na webu PRO SECURITY.

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Tomáš Vaculík
Autor článku

Tomáš Vaculík

Zobrazit další články