Erotické pomůcky by měly být součástí každé domácnosti

Jen málokdo se tím vyloženě chlubí, nicméně nějakou tu erotickou hračku má doma skoro každý.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Rozhodně na tom není nic špatného, spíše naopak. Sexualita k našemu životu neodmyslitelně patří a za pomocí vhodných pomůcek můžete dosáhnout uspokojení, kterého byste pouze pomocí vlastních sil možná ani nikdy nedosáhli.

Široké spektrum různých hraček

Hraček určených přímo pro erotické hrátky je dnes nepřeberné množství. Jde vidět, že jejich výrobci rozhodně nemají potíže s fantazií, spíše naopak. Některé kousky se mohou zdát až bizarní, nicméně i ty si své obdivovatele najdou.

Pokud stále nevíte přesně, co si mezi těmi menstruačnímu kalíšky, Venušinými kuličkami, vomanizéry, umělými vagínami a penisy přesně vybrat, zkuste začít na něčem na první pohled obyčejném, třeba na poutech. Nemusí se jednat o klasickou verzi, kterou běžně nosívají třeba policisté. Například e-shop Sexio produkuje a zároveň vyrábí speciální saténová pouta v tmavě fialové barvě.

Chcete-li si trochu osvěžit milování, a přitom zůstat stále při zemi, jsou tato pouta ideálním ložnicovým doplňkem. Snadno se používají a dají se s nimi uvázat jak ruce, tak i nohy. Celý zážitek si navíc můžete ozvláštnit erotickou online hrou určenou pro páry pocházející rovněž z dílny Sexio. Hra je prosta jakýchkoliv poplatků a dá se užít třeba i na mobilním telefonu, případně tabletu.

Diskrétnost zaručena

Mnoho lidí má stále obavy z nakupování v on-line sexshopech. Jednoduše řečeno, bojí se faktu, že to na ně praskne. V tomto směru nemusíte mít žádné obavy, neboť Sexio je zdaleka nejdiskrétnější eshop v ČR.

Ať už si koupíte lubrikační gel, nafukovací pannu nebo cokoliv jiného, vždy vám přijde balík, jenž bude k nerozeznání od standardních balíků. Jeho součástí samozřejmě nebude logo obchodu ani jiné poznávací znaky, které by mohly napomoci k identifikování obsahu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Tomáš Vaculík
Autor článku

Tomáš Vaculík

Zobrazit další články