Chatování s umělou inteligencí vám pomůže vyřešit složitou práci. Jak?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Umělá inteligence patří mezi nejvýraznější technologické vynálezy posledních let. Vše začalo v roce 2022, kdy na svět přišla první veřejně dostupná verze Chat GPT. Dnes tuto platformu používají všichni podnikatelé, studenti, učitelé i běžní zaměstnanci. Co vše dokáže?

Řešení složité práce za pár vteřin

Umělá inteligence chat slouží primárně jako jakýsi šikovný brainstorming. Stejně tak však dokáže sestavit solidní textové podklady, které použijete v celé řadě případů:

  • textace webových stránek,
  • popisky produktů ve vašem e-shopu,
  • e-maily pro zákazníky,
  • lákavé příspěvky na sociální sítě,
  • blogové články na stránkách vaší firmy,
  • seminární práce do školy,
  • přepis a překlad firemního jednání,
  • desítky dalších situací…

Nejvýraznější dopad má umělá inteligence ve světě marketingu. V dnešní době musí mít každý podnikatel svou webovou prezentaci. Takový projekt logicky vyžaduje ohromné množství úderných a lákavých textů, díky nimž dovedete zákazníky k akci.

Myslíte si, že si můžete popsat svůj e-shop / stránky firmy svépomocí? Opravdu ne. Jako laik prostě nemáte šanci sestavit vážně funkční texty. Řada z vás však určitě nechce platit předražené copywritery, kteří by takové podklady napsali. Přesně proto musíte použít umělou inteligenci.

Jak to funguje?

Mezi nejvyhledávanější platformy na bázi AI patří program Editee (dříve Deeply). V jeho prostředí stačí vyplnit několik klíčových slov, zvolit délku textu a tón komunikace. Následně vám aplikace vygeneruje efektivní textové podklady, které stačí jen zkopírovat a vložit na příslušné místo – práce maximálně na deset minut. Podobně si poradí dokonce i s generováním obrázků a dalších grafických podkladů.

Vyzkoušejte si testovací demoverzi zcela zdarma. Najdete ji na stránkách pod vloženým odkazem.

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Autor článku

PR

Zobrazit další články