Kolosální kresba penisu jde vidět až z vesmíru. Celému světu dokazuje, že se lidstvo nikdy nezmění

Při věčných diskusích o mimozemské civilizaci se nelze ubránit mnoha úvahám. Včetně toho, co by si tak o nás vesmírní návštěvníci řekli, jen když budou naši planetu pozorovat.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Robin Andrews
                   

Nebo mohou být někde hodně daleko a zatím jen sondovat, kde Země vlastně leží. Doufejme jen, že se při tomto zkoumání vyhnou pár detailům jako například filmu Geostorm nebo obrovské kresbě penisu, která se teď skví na části Austrálie. Podle více zdrojů se rozměrný falus objevil na ploše vyschlého jezera v Bellarine, venkovské části státu Victoria. Není to sice dlouhý muž z anglického Wilmingtonu, tvarem ale nejspíše zaujme o něco víc.

Obří penis viditelný z vesmíru

Výtvor je natolik velký, že je bez problémů viditelný na aplikaci Google Maps, kde se dočkal označení „Aussie Weiner“. Samozřejmě je rozeznatelný i z vesmíru, dnešní satelity dokážou přiblížit každý detail. Vzato kolem a kolem je docela obdivuhodné, že někdo obětoval čas a námahu, aby tohle vyryl do zaschlého sedimentu v takové velikosti. Kresby a obrazce v obilí a polích s dalšími plodinami nejsou nic nového, toto je přece jen odlišný materiál.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Robin Andrews

Falické symboly jsou něco, co lidstvo provází od úsvitu věků. Od nástěnných maleb v Pompejích a Herculaneu po graffiti v prakticky každém městě na světě. Vždycky se zkrátka někde objeví alespoň dvourozměrný falus ve více variantách. A penisy viditelné z vesmíru jsou v kurzu tak nějak pořád. Napříč celým světem už je jich rovněž slušný počet a za tu dobu na tom nic nezměnila žádná historická epocha. Svou cestu si vždycky našly.

Obři s penisem na svazích hor

Stačí se podívat do Anglie. Takový Obraz z Cerne Abbas je kresbou obra s kyjem a obrovskou erekcí. Monumentální kresba je vyryta do křídy na úpatí kopce v Dorsetu a je udržována dodnes. V roce 2007 použili studenti v Southamptonu na jihu Británie postřik na plevel a vytvořili další penis na školním trávníku. I ten je tak velký, že je viditelný z vesmíru. Australský jezerní „příspěvek“ je tak jen dalším členem klubu.

iZdroj fotografie: Pxhere

Můžeme jen doufat, že když přijde na tyto obří geoglyfy, každý vesmírný pozorovatel bude sledovat spíše obrazce na planině Nazca než tyto falusy. Starověké peruánské mistrovské dílo je v mnoha případech dlouhé stovky metrů. Navíc má desítky různých tvarů včetně těch zvířecích. Obrazce vznikly přibližně před 2 000 lety a jde – zcela oprávněně – o součást světového dědictví UNESCO. Penisy ovšem sdělují, že jsme se od té doby příliš neposunuli.

Co byste nakreslili vy, pokud byste měli srovnatelnou možnost?

Zdroj: IFLScience

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Zobrazit další články