Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla

Výzkum ztraceného města přinesl hojné informace o mimozemské technologii a válečných stopách. Když do sebe vše začalo zapadat, byli badatelé ihned vládou odvoláni.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Legendární město Dvaraka (nebo Dwarka) je zmíněno v Mahábháratě jako sídlo Pána Krišny. Objevily se však důkazy, že město je skutečné, ale bohužel další průzkumy byly přísně zakázány. Říká se, že tato historická Dwarka se nacházela poblíž místa současného města Dwarka, ale nakonec byla opuštěna a pohltilo ji moře. Traduje se, že je stará více než 30 000 let a může být klíčem k odhalení toho, zda tyto legendární příběhy byly mýty, nebo fakta.

Historie legendárního města

V hloubce pouhých 20 metrů pod vodou objevili potápěči pískovcové stěny, dlážděné ulice a důkazy prosperujícího námořního přístavu. Bylo to velmi mocné město, kterému vládl Pán Krišna. Hinduistické texty také vysvětlují, že mu oponoval král jménem Salwa a následně také zaútočil na Pána Krišnu v mytické Dwarce. Teoretici věřící v návštěvy mimozemských bytostí na Zemi v průběhu dávných dob tvrdí, že popisy bitvy naznačují použití mimozemské technologie.

Zbraně mimozemského původu?

Podle starověkých sanskrtských textů zaútočil Salwa na město v tom, co lze chápat jako kosmická loď. Ta byla údajně opravdu mocná, jelikož měla energetické zbraně, které vystřelovaly projektily ve formě blesků. Takto tedy zničil velké části města. Když se to stalo, král města, nazývaný také bůh Krišna, odpověděl střelbou ze svých vlastních zbraní. Zbraně jsou popsány jako šípy, ne však obyčejné. Když byly vypuštěny, řvaly jako hrom a připomínaly blesky nebo sluneční paprsky.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jak to s panovníkem dopadlo?

V reakci na tyto události vznikla hypotéza, že tato kosmická loď se začala objevovat na různých místech současně. Zdálo se, že se pohybuje způsoby, které připomínají moderní popisy UFO. Takže dle těchto názorů existovalo létající plavidlo vyrobené z kovu, které odpalovalo rakety na město. Legenda říká, že Krišna nakonec opustil Zemi a oceán pohltil jeho město Dwarka.

Zrovna, když do sebe začínalo vše zapadat

Pro mnoho lidí byl popis pohádkových starověkých měst v sanskrtských spisech z Indie pouhou mytologií. S objevem pozůstatků potopeného města u pobřeží Indie v lokalitě Dvaraka se ale vše změnilo. Ovšem když tomu badatelé konečně přicházeli na kloub, tak vláda veškeré další průzkumy zakázala. Další důvody jsou doposud nejasné.

Proč si myslíte, že vláda zastavila průzkumy opuštěného města?

Zdroj: Wikipedia
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články