vedazive.cz » Člověk » Usínat u televize je to největší zlo. Češi se dobrovolně ničí, na západě už tuto praxi dávno neaplikují » Diskuze Diskuze k článku: Usínat u televize je to největší zlo. Češi se dobrovolně ničí, na západě už tuto praxi dávno neaplikují Zpět do článku Redakce VědaŽivě 2 září, 2025 Napsat komentář Zrušit odpověď na komentářPro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit. Mýtus ze sociálních sítí se rozsypal. Tváře lidí ze svých snů jste ve skutečnosti nikdy nemuseli vidět Přežil Hirošimu i Nagasaki. Japonec Cutomu Jamaguči byl u obou atomových výbuchů a dožil se 93 let Češi vymysleli chytrou pomůcku pro nákupy. Aplikace v mobilu zvětší písmo z etiket a odhalí skrytá éčka Pálí vás v bazénu oči? Chlór za to nemůže, pravým důvodem je lidská nevychovanost Sny se zdají hlavně ptákům a savcům. Lovci prožívají noční dobrodružství i díky ochrnutí svalů
Mýtus ze sociálních sítí se rozsypal. Tváře lidí ze svých snů jste ve skutečnosti nikdy nemuseli vidět
Češi vymysleli chytrou pomůcku pro nákupy. Aplikace v mobilu zvětší písmo z etiket a odhalí skrytá éčka
Napsat komentář
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.