Co vás na obrázku zaujalo jako první? Odhalte díky tomu své vnitřní přednosti a využijte je na maximum

Přestože máme všichni mnoho různých vlastností, existují u každého silné a slabé stránky. Zkuste si test a odhalte ty své.

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Každý člověk má některé stránky a vlastnosti, které jej odlišují od zbytku populace. Jedince samozřejmě celkově charakterizuje kombinace mnoha rysů, lze ovšem identifikovat několik dominantních. Podívejte se na obrázek výše a zapamatujte si to, co zaujalo vaši pozornost jako úplně první. Právě to určuje vaše dominantní vlastnosti. Tyto rysy lze určit podle prvků v následujícím seznamu. Které to vlastně jsou?

Dívka

Pokud vaši pozornost přitáhla jako první dívka, nebudete se bát poznávat nové lidi. Rádi komunikujete a jste ve společnosti. Máte také velmi vyvinutou představivost a je tudíž obtížné předvídat vaše chování. Neumíte pořádně lhát, někdy ovšem nesdělíte všechno.

Dveře

Vaší klíčovou vlastností je schopnost soustředit se na plány a úkoly. Lidé okolo vás se ani nediví, jestli zažíváte nepříjemné pocity. Všechno, o co se snažíte, je získat klid a štěstí.

Kočka

Je známkou toho, že máte velkou schopnost motivovat lidi kolem sebe. Staráte se o ně a jste také vždy připraveni pomoci potřebným. Pokud je někdo v obtížné situaci, nemusí váhat, aby vás kontaktoval. Dalším vaším rysem je diplomacie a problémy řešíte bez hádek a střetů.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Strom

Jste úžasní, ale často zahazujete vše, co můžete. Žije ve vás velmi harmonicky vyvinutý člověk, který touží po dokonalosti. Snažíte se dosáhnout celkové rovnováhy a máte velice hlubokou a přemýšlivou mysl.

Dům

Neradi ztrácíte čas. Jste si velmi vědomi jeho hodnoty, takže se snažíte dělat všechno rychle a efektivně. A také velmi neradi věci předěláváte, chcete, aby všechno dopadlo naprosto perfektně. Mnoho lidí vás z těchto – i jiných důvodů – vnímá jako svůj vzor.

Dvojice obličejů

Žijí ve vás současně dva různí lidé a tato rozpolcenost má vliv na každé vaše rozhodnutí. Vaším snem je nalezení kompromisu a vyváženosti obou těchto hlasů. Nicméně se s jejich vnitřním odporem zatím vyrovnáváte jen s potížemi.

iZdroj fotografie: Pxhere

Květina

Mnoho lidí je celkově nadšených z toho, co děláte. Máte určité vnitřní kouzlo, které vám napomáhá přitahovat pozornost okolních osob. Baví vás to, nevěnujete tomu ovšem zvláštní pozornost. Na komplimenty spíše reagujete též komplimenty a budujete se všemi velmi dobré vztahy.

Létající loď

Nemáte obecně rádi, když se na něčem zaseknete, preferujete totiž jak svobodu slova, tak i vlastního chování. Musíte se v životě pohybovat s volností a užívat si každou jeho vteřinu. Pokud budete mít silné a zdravé ambice, můžete dosáhnout opravdu mnoha věcí.

Jaké vlastnosti na vás sedí?

Zdroj: TheScientist

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Důležitost vitamínu C nelze popřít. Takhle vám tělo včas dává najevo, že ho má nedostatek
Události247.cz
Události247.cz
Rusové napadli specifickým způsobem další zemi. V minulosti čelilo útoku i Česko
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Obrněná auta slaví 120. narozeniny. První pokusy vozidel dnes působí takřka křehce
adbz.cz
adbz.cz
3+1 šikovných triků s vysavačem, které používají i v luxusních hotelech