Využijte efektivnější doping než kávu. Nápoje, které vás rozparádí jako červená býka v ringu. Mají větší obsah kofeinu, jen se o nich moc nemluví

Pokud milujete kofein, ale káva samotná vás třeba nudí, nezoufejte. Tady jsou čtyři nápoje, které jsou na kofein ještě bohatší.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Káva rozhodně není jediným nápojem, který nám může dodat energii do všedního dne. Ano, stran kofeinu je to stále nejpopulárnější volba celého světa. Jenže existují i nápoje, které kofeinu obsahují o něco více. Takže pokud vám jde skutečně o „nakopnutí“ systému a nepotřebujete k tomu šálek a cukr, máme pro vás několik dalších možností. Kdoví, třeba nakonec přesedláte a budete se cítit ještě svěžejší.

Oblíbená Yerba maté a kombucha

Jedna plechovka nápoje Yerba maté obsahuje 150 miligramů čistého kofeinu. Kromě schopnosti stimulovat organismus obsahuje tento osvěžující nápoj také slušnou dávku probiotik. Mnoho uživatelů také říká, že nabuzení je na rozdíl od kávy stabilnější a konzistentnější, nejde o prudký nárůst výkonu a pak jeho prudký pokles. K tomu se také připojuje vnitřní harmonie, nová motivace a jasná mysl.

iZdroj fotografie: Pixabay

Když je řeč o probiotikách, bohatá je na ně i lahvička Health-Ade PLUS Energy. Jedna láhev tohoto nápoje krom toho obsahuje více kofeinu než šálek kávy, konkrétně 120 miligramů. Nápoj zvaný kombucha vzniká z oslazeného černého nebo zeleného čaje a může mít například citronovou příchuť. Kofein pochází z guarany, semínek stromu z Jižní Ameriky, která jsou v energetických nápojích používána docela často.

Energetické nápoje Rowdy a ZOA

Plechovka energetického nápoje Rowdy v sobě skrývá 160 miligramů kofeinu z nootropního L-Theaninu. To je prášek vytvářený ze zeleného čaje, který podporuje mírné zlepšení kognitivních funkcí. Nápoj je také obohacen mnoha elektrolyty jako magnesiem, draslíkem a sodíkem. To z něj dělá výborný prostředek pro obnovu těla třeba po náročném tréninku. Příchutě zahrnují třešeň, pomeranč, cukrovou vatu, zelené jablko, mango nebo jahodu.

iZdroj fotografie: Pixabay

Černá plechovka ZOA drinku se hodí tehdy, pokud nechcete přílišný nápor energie. Plechovka ZOA je méně agresivní nápoj s obsahem 160 miligramů kofeinu ze zeleného čaje. Další složkou je také extrakt ze syrových kávových zrn. Příjemným bonusem je denní dávka vitamínu B12, B6, B3 a také vitaminu C. Po stránce příchutí máte na výběr z kombinace ananasu a kokosu, citronu a limetky, pomeranče a původního nápoje.

Zdroj: EatThis

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články